پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

‍ ‍در ششمین روز از هفته نیروی انتظامی، برنامه متتعدی در دیشموک برگزار شد.

به گزارش ریواس جنوب،دیدار با ریاست دادگاه عمومی دیشموک ، دیدار با بخشدار، دیدار ورزشکاران با فرمانده انتظامی بخش دیشموک،دیدار شهردار و کمیته امداد با فرمانده نیروی انتظامی بخش دیشموک غبار رویی گلزار شهدا از جمله این برنامه‌ها بود.

در جلسه دیدار با ورزشکاران، کمال نوروزی نیا رئیس کمیته انضباطی دیشموک ضمن قدردانی از تلاش نیروی انتظامی، اظهار کرد: واجب دانستیم هفته نیروی انتظامی را به سبزپوشان و حافظان امنیت تبریک عرض کنیم.

نوروزی نیا از همکاری نیروی انتظامی در جهت پیشبرد اهداف منسجم ورزش دیشموک صمیمانه سپاسگزاری کرد.

ستوان دوم بیژن تندپور فرمانده انتظامی بخش از لطف و عنایات مردم بویژه ورزشکاران قدردانی کرد و گفت:مهمترین وظیفه احساس امنیت و ما وظیفه داریم در همه موقعیت امنیت را حفظ کنیم.ـ

وی گفت:همواره نیروی انتظامی شهید تقدیم می کند و شهدا در راستای حفظ امنیت تقدیم می شوند.

تندپور یاداور شد: با همکاری مردم و ورزشکاران و مسوولان، امنیت مطلوب ایجاد میشود.

فرمانده انتظامی بخش گفت: حفظ دستاوردهای انقلاب مهمترین امر و وظیفه برای ما است.

وی به مسایل پیرامون ورزش اشاره کرد و گفت: تنها سرگرمی مردم بویژه جوانان در دیشموک، ورزش است که می طلبد به ورزش نگاه بهتری صورت پذیرد.

تندپور گفت: دیشموک را خانه خودم میدانم و از ورزش و ورزشکاران درس یاد می گیرم.

وی بیان کرد: در کنار جامعه داوری در ورزش هستم و باعث افتخار است.

تندپور با بیان اینکه، در کنار یک جوان در عرصه ورزشی، احساس جوانی دارم نه زمانی که کسی زندان شود، افزود: احساس دین دارم به مردم دیشموک و دوست دارم همیشه مردم با نام نیک از من یاد کنند.

فرمانده انتظامی بخش به ارزش و اهمیت ورزش گریزی زد و گفت:تحت هر شرایطی ورزش را ترک نکنید.

تندپور در جهت توسعه ی ورزش از مسوولان خواست ، نسبت به ساخت سکوهای ورزشگاه ازادی دیشموک، همت شود تا یار دوازده هم فوتبال”تماشاگران” در فضای مناسب از ورزش بهره ببرند.

وی افزود: روند ساخت سالن ورزشی دیشموک با جدیت بیشتری پیش برود،البته از زحمات پیمانکار و پیگیری های بخشدار و رییس هییت فوتبال دیشموک در این راستا هم قدردانی می شود.

نسبت به روشنایی لازم و کافی برای سالن ورزشی اموزش و پرورش اقدام لازم صورت گیرد.

تندپور گفت: ورزش اگر در دیشموک خاموش شود، جوانان به معضلات اجتماعی گریبان گیر می شوند.

وی گفت: رفاقت و مردمداری بهترین خصیصه بارز است که مفتخریم داشته باشیم.

وی تاکید کرد: به همدیگر کمک کنیم و هم را تخریب نکنیم.

محسن طاوسیان رییس هییت فوتبال دیشموک فرمانده انتظامی بخش را نمونه بارز انسانیت و تعصب و غیرت و مردانگی دانست و گفت: در کنار ما با شادی خرسند شده و در ناراحتی شریک هستید.

طاوسیان گفت: فرمانده انتظامی دیشموک در همه حال یار و یاورمردم و ورزشکاران هستند.

وی گفت: نیروی انتظامی در تمام فصول در کنار هییت فوتبال سنگ تمام می گذارد.

سالار دهش سرمربی باشگاه فرهنگی ورزش پرسپولیس دیشموک هم با تقدیر از نیروی انتطامی دیشموک، گفت: در هیچ جایی ندیدم، نیرویی مثل نیروی انتظامی دیشموک در برقراری امنیت در ورزش، کمک کند.
سید محمد قاضی منش رییس کمیته داوران دیشموک، حضور نیروی انتظامی را در کنار ورزش تیم داوری قابل تحسین و تمجید و نسبت به استان، بی نظیر است.

قاضی منش از برقراری امنیت توسط نیروی انتظامی نهایت تقدیر را داشت، گفت: در این راستا مدیون همت نیروی انتظامی هستیم.

در برنامه ی دیگری، ستواندوم بیژن تندپور فرمانده انتظامی بخش، ستوان یکم پاسدار اسماعیل معززی فرمانده نظامی بخش و صفا حبیبی بخشدار، حجت الاسلام راوند امام جمعه، مرادی فرمانده گردان بیت المقدس، ایرج پذیرش به نمایندگی از اداره اموزش و پرورش، پرسنل اداره برق، بسیجیان، خانواده شهدا، اقای جاور دهیار روستا، مادر شهید و احاد مردم با حضور بر سر مزار شهید دارایی و شهید عنبری در روستای مورخانی، ضمن غبار روبی و عطرافشانی، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

فرمانده انتظامی بخش در این برنامه با ایراد سخن، اظهار داشت: هر چه داریم به برکت خون مقدس شهدا است.

تندپور گفت: نیروی انتظامی همیشه و همه در حال خادم مردم بوده و هست و در جهت پاسداشت ارزش های انقلاب و انتقال فرهنگ ایثار، شهید و شهادت، حرکت می کند.

امام جمعه دیشموک هم با بیان اینکه، ما باید قدردان شهدا باشیم، افزود: ما باید در جهت حفظ و حراست از دست اوردهای نظام که به برکت خون شهدا، حاصل شد، کوتاهی نکنیم.

رئیس میراث فرهنگی کهگیلویه هم با اهدا لوحی از زحمات بیژن تندپور تقدیر کرد.