پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

از آنجا که در مملکت ما و به ویژه در استان کهگیلویه و بویراحمد، در بازدیدهای هماهنگ شده همه چیز در پروژه‌ها گل و بلبل است، مدیرکل جدید راه و شهرسازی این استان در بازدیدی سرزده از وضعیت چند پروژه پرپول اما زخمی شهرستان گچساران مطلع شد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، سید عبدالمجید نژاد صفوی صبح امروز بدون هماهنگی قبلی با فرماندار شهرستان گچساران و پیمانکاران به پروژه محور گچساران به باباکلان رفت و به اتفاق مدیر شهرستانی‌اش در جریان آخرین وضعیت این جاده ارتباطی قرار گرفت.

بازدید از محور گچساران

اعتبارات قابل توجه نفت در این پروژه و عمده پروژه‌های حوزه راه در شهرستان گچساران، بارهای بر زمین مانده در این شهرستان را سنگین‌تر کرد، حداقل در شهرستان گچساران با حجم بیشتر اعتبارات و وجود نماینده صاحب نفوذ این تأخیرها و کم‌کاری‌ها به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

پروژه محور گچساران به باباکلان و بی‌بی حکیمه که قرار بود در هفته دولت به بهره‌برداری برسد همچنان زخمی است و مدیرکل جدید راه برای واقعی بودن نظارت و بازدید عوامل شهرستانی و پیمانکاران را در جریان آن قرار نداد تا استارت بولدزورها و گریدرهای خود را بزنند و این پروژه را برای مدیرکل جدید و تا حدی غیرآشنا با فضای کاری در این استان، گل و بلبل نشان دهند.

شاید این رویکرد را افرادی در همین ابتدا به حاشیه ببرند و موضوعاتی مثل عدم هماهنگی با فرماندار را در این موضوع برجسته کنند اما آنچه امروز باید به مردم پاسخ داد علت طولانی شدن این پروژه‌ها علی‌رغم اعتبارات نقد نفت است نه بروکراسی‌های اداری که در همه این سال‌ها سودی به حال مردم نداشتند.

به هر حال این حرکت آقای نژادصفوی در ابتدای مسئولیتش، نشانه خوبی است تا این مرد میانسال و اتجربه بتواند برای راه‌های زخمی کهگیلویه و بویراحمد، راهی پیدا کند و چند پروژه شاخص و مهم این حوزه را به بهره‌بردرای برساند؛ رویکردی که امید است در همه شهرستان‌های این استان تعمیم داده شود.

انتهای پیام/بنام-ک