پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

حافظان آرامش و امنیت جامعه در دیداری صمیمانه با حافظان آب بر تأمین منافع مردم تأکید کردند؛ لدنی در این جمع گفت که مأموران این شرکت بدون حمایت پلیس هرگز نمی‌توانستند که در مدت چهار سال ۲۲ هزار تخلف آب و فاضلابی را ساماندهی و انشعابات غیرمجاز را جمع‌آوری کنند. سردار انصاری نیز حمایت خود و همکارانش را از آب و فاضلابی‌ها در مسیر منافع مردم اعلام کرد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد، همزمان با هفته نیروی انتظامی، مدیرعامل، قائم مقام و جمعی از معاونین شرکت آب و فاضلاب استان با فرماندهی نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد دیدار کردند.

سیدعلی لدنی نژاد در این دیدار با تبریک هفته نیروی انتظامی به فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی استان اظهار کرد: نیروی انتظامی تبلور امنیت و آرامش است و در استان ما این موضوع به وضوح قابل مشاهده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از همکاری جدی و بی‌شائبه نیروی انتظامی استان در جمع آوری انشعاب های غیرمجاز عنوان کرد: این موضوع به نوبه نقش بسزایی در مبارزه با این پدید شوم داشته است.

لدنی نژاد با بیان اینکه نیروی انتظامی در پایان دادن به معارضات محلی پروژه های آب و فاضلاب کمک های بی‌شائبه ای کرده است، اظهار کرد: نقش نیروی انتظامی در پایاین دادن به این معارضات پررنگ بوده است.

وی با تقدیر از درایت و قاطعیت نیروی انتظامی در جمع آوری انشعابات غیرمجاز عنوان کرد: اگر کمک های نیروی انتظامی و دستگاه قضایی در این ارتباط نبود، قطعا جمع آوری و ساماندهی بیش از ۲۲ هزار تخلف آب و فاضلاب طی مدت ۴ سال به هیچ وجه محقق نمی‌شد.

سردار مهدی انصاری نیز در این نشست با اشاره به حساسیت کار شرکت آب و فاضلاب در خدمات رسانی به شهروندان اظهار کرد: شرایط کم آبی و کمبود آب کار را برای ین نهاد خدمات رسان سخت کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: نیروی انتظامی برای اجرای قانون خود را در کنار تمامی دستگاه ها می بیند.

وی با تاکید بر اینکه کمبود امکانات نباید مانع ایجاد امنیت و ارائه خدمت به مردم و شهروندان شود تصریح کرد: نیروی انتظامی نیز وظیفه خود می داند هرجا که پای منافع مردم در میان باشد ورود پیدا کند و حافظ نظم و امنیت مردم باشد.

گفتنی در پایان این نشست صمیمی از فرماندهی نیروی انتظامی استان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/د