پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

علی نادری، مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: یک هزار و ۷۷۰  مورد تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی از محل اعتبارات صندوق امداد ولایت به مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد و سایر اقشار نیازمند در شش‌ماهه نخست سال جاری پرداخت شد.

 

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی خبری کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، علی نادری در جمع خبرنگاران با تشریح گزارشی از تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی پرداخت‌شده به مددجویان و اقشار نیازمند در  سال جاری گفت: یکی از راهکارهای مهم کمیته امداد برای کاهش مشکلات اقشار آسیب‌پذیر پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی به آنان است،که در این راستا  تاکنون یکهزار و ۷۷۰ مورد تسهیلات کارگشایی از محل اعتبارات صندوق امداد ولایت در شش‌ماهه نخست سال جاری به مددجویان و اقشار نیازمند پرداخت شد.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد،میزان تسهیلات پرداخت‌شده به مددجویان در نیمه نخست سال جاری را شش میلیارد و ۲۷۶ میلیون تومان اعلام و بیان کرد: توسعه سنت قرض‌الحسنه از سیاست‌های اصلی کمیته امداد در راه‌اندازی صندوق امداد ولایت است و راه‌اندازی این صندوق یکی از اقدامات اساسی کمیته امداد به‌منظور پرداخت تسهیلات سریع‌تر و آسان‌تر به مددجویان و افراد نیازمند است.

نادری تصریح کرد: تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی صندوق امداد ولایت به‌منظور تأمین هزینه‌های ضروری نیازمندان در زمینه‌هایی ازجمله تحصیلی، درمان، مسکن، ازدواج و حل مشکلات معیشتی پرداخت می‌شود.

وی بابیان اینکه توانمندسازی مددجویان یکی از مهم‌ترین اهداف فعالیت‌های کمیته امداد است، تصریح کرد: پس از بررسی و تأیید نیازمندی متقاضیان واجد شرایط، آن‌ها از وام کارگشایی بهره‌مند می‌شوند و این تسهیلات بر اساس اولویت‌بندی نوع نیاز مددجویان پرداخت می‌شود تا در سریع‌ترین زمان ممکن گرهی از مشکلات‌ آن‌ها گشوده شود.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کهگیلویه و بویراحمد گفت: از تمامی افراد خیر و نیکوکار استان دعوت می‌کنیم با افتتاح حساب و سرمایه‌گذاری در این صندوق در رفع مشکلات مددجویان کمیته امداد و اقشار نیازمند سهیم باشند.

انتهای پیام/د