پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مسؤولی برکنار شد که اولا وابسته به هیچ کدام از نمایندگان استان نبود و دوم اینکه استاندار یک بار مقابل این تغییر ایستادگی کرد و اگر قرار بود که حرف استاندار به کرسی بنشیند با اتفاقی که افتاد عملا سیاسیون بر اراده استاندار غلبه کردند.

بنام. احمدی

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از خبرگزاری فارس، علی آرامش‌نیا فعال حوزه رسانه طی یادداشتی در خصوص برخی از تغییرات مدیریتی در استان کهگیلویه و بویراحمد این گونه آورده است که هیچ کس نمی‌تواند ادعا کند در دوره‌های مختلف سیاسیون تاثیری بر روند تغییر و تحولات مدیریتی در استان نداشته‌‌اند و دست آن‌ها بالاتر از دست مسؤولان ارشد استانی نبوده است.

هر چند در ادوار مختلف این گونه وانمود شده که مسؤولان ارشد راساً اقدام به تغییر و تحولات کرده‌اند اما پشت صحنه را که خوب بنگریم این سیاسیون بوده‌اند که هر چند دور از استان به صورت پیام‌نوری و غیر حضوری گزینه‌های دلخواه را کاشته و مهره‌های غیر دلخواه را برداشته‌اند.

آخرین نمونه آن را می‌توان در تغییر مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد و حواشی آن مشاهده کرد آن‌‌‌جا که اولا مدیرعامل قبلی هیچ گونه وابستگی به نمایندگان فعلی استان نداشت.

دوم اینکه برخی نمایندگان استان آن گونه که شواهد و قرائن می‌گوید به دلیل شاید بدهکاری سیاسی که به سیاسیون داشته‌‌اند در این تغییر همراهی پشت پرده داشته‌اند.

دیگر این که به تعبیر عامیانه مسوولان ارشد استان به خصوص استاندار محترم ضعیف‌کشی کردند و مسؤولی برکنار شد که اولا وابسته به هیچ کدام از نمایندگان استان نبود و دوم اینکه استاندار یک بار مقابل این تغییر ایستادگی کرد و اگر قرار بود که حرف استاندار به کرسی بنشیند با اتفاقی که افتاد عملا سیاسیون بر اراده استاندار غلبه کردند.

دست آخر این که اگر استاندار محترم به دنبال تغییر و تحولات مدیریتی در استان است علاوه بر اینکه باید نیروی مدیریتی جدید برای کارآیی بیشتر به مجموعه تزریق کند آن دسته از مدیرانی که شائبه تخلفاتی همچون استخدام‌های فله‌ای نزد افکار عمومی دارند در اولویت تغییرات قرار گیرند.

انتهای پیام/ی