پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به اصلاح ساختاری توسط دولت اشاره کرد و گفت: مردم از دیوان سالاری، بروکراسی و بالا و پایین کردن از ادارات رنج می‌برند و از برخوردهای سلیقه‌ای و نفوذهای سیاسی در ادارات خسته شده‌اند. اینکه کار فامیل و پسرخاله را بدون زحمت انجام دهیم، خیانت است، خدمت نیست.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، علی‌محمد احمدی در نشست با کارکنان پست کهگیلویه و بویراحمد به وظیفه پست اشاره کرد و گفت: امروز ماموریت پست جابه‌جایی یک مرسوله پستی نیست بلکه پست پیشتاز دولت الکترونیک است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به تحولات در حوزه الکترونیک اشاره کرد و افزود: امروزه بحث تحول یک ساختار مطرح است و جی‌نف،سیماک و جی‌آی‌اس قرار است در زندگی مردم تحولی ایجاد کند و این دستگاه باید به شکل عمده آماده ایجاد این تحول در زندگی مردم باشد.

وی به اصلاح ساختاری توسط دولت اشاره کرد و یادآور شد: مردم از دیوان سالاری، بروکراسی و بالا و پایین کردن از ادارات رنج می‌برند و از برخوردهای سلیقه‌ای و نفوذهای سیاسی در ادارات خسته شده‌اند.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اینکه در اداره‌ای کار پسر خاله و فامیل را بدون زحمت انجام دهیم این خدمت نیست بلکه خیانت است، نمی‌توانیم از صبح تا شب گوشزد کنیم که در ادارات فامیل بازی، حق کشی نشود لذا باید بستری برای اجرای کارهای خوب طراحی شود که طرح‌های سیمکات و جی‌نف در راستای تحقق عدالت اجرا می‌شود.

احمدی با بیان اینکه عدالت پیچیده نیست، عنوان کرد: در اجرای عدالت فرصت برابر به همه داده شود که اجرای این طرح‌ها‌ منجر به از بین رفتن رفتارهای ناشایست اداری و حفظ بیت‌المال می‌شود و‌ سرعت کارها افزایش پیدا می‌کند.

وی در ادامه به تعریفی از اقتصاد مقاومتی پرداخت و عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی راضی نگه داشتن مردم و احترام به حقوق، وقت و شان آنها است و افرادی که در راستای اجرای پروژه‌های سیماک و جی‌نف مقاومت کنند ریگی به کفش دارند، این افراد معرفی شوند تا با آنها برخورد شود.

انتهای پیام/د