پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در کارگاه هم‌اندیشی مدیریت مصرف آب با اولیای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی در این استان با اشاره به موفقیت طرح همیاران آب در مدارس و مهدکودک‌ها گفت: فرهنگ‌سازی در زمینه مصرف بهینه آب باید از سنین خردسالی آغاز شود.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز نشست کارگاه هم اندیشی با جمعی از اولیاء دانش آوزان اول ابتدایی و روسای انجمن اولیاء و مربیان شهر یاسوج در سالن اجتماعات آب و فاضلاب استان برگزار شد.

طهمورث گودرزی در ابتدای این کارگاه آموزشی با بیان اینکه فرهنگ سازی باید از سال های کودکی و نوجوان انجام گیرد اظهار کرد: در زمینه مصرف بهینه آب و ترویج این مقوله مهم نیز باید از مهدهای کودک و مدارس این کار صورت گیرد.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر نقش موثراولیاء در همراهی با دانش آموزان در این زمینه تصریح کرد: در سال های اخیر اقدامات فرهنگی موثری در حوزه کودکان و نوجوان از سوی شرکت آب و فاضلاب استان صورت گرفته است.

وی افزود: آغاز طرح همیار آب در دو سال اخیر نقطه عطفی در زمینه فرهنگ سازی مصرف آب در مدارس استان بود که با استقبال خوب دانش‌آموزان و مربیان مواجه شده است.
وی عنوان کرد: در خلال انجام طرح همیار آب بیش از ۲۰ هزار بروشور و برچسب با مضامین مصرف بهینه آب بین دانش آموزان مقطع ابتدایی استان توزیع شد.

گفتنی است در ادامه این کارگاه هم اندیشی مدیران و اولیاء دانش آموزان روش های مصرف بهینه آب را گرفتند.