پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

   شورای فنی استان کهگیلویه و بویراحمد با تأیید کیفیت اجرای دو پروژه در دست احداث تصفیه خانه آب شرب یاسوج و فاضلاب سی‌سخت از شرکت آب و فاضلاب شهری این استان تقدیر کرد. 

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه شورای فنی استان که به ریاست معاون عمرانی استاندار و دبیری معاون فنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و با حضور کلیه دستگاههای اجرایی استان برگزار شد، نتایج بازرسی کمیته مهندسین دفتر فنی استانداری و نمایندگان فنی دستگاههای اجرایی مورد بررسی قرار گرفت.
سیدعلی لدنی نژاد در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در جلسه امروز شورای فنی استان، مستندات بازرسی فنی از نحوه اجرای دو پروژه احداث تصفیه خانه آب یاسوج و تصفیه خانه فاضلاب سی سخت ارائه و تحلیل گردید.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: نحوه اجرای فنی و با کیفیت بالای این دو پروژه موجب تقدیر رئیس و اعضاء شورای فنی استان از شرکت آب و فاضلاب استان گردید.
لدنی نژاد خاطرنشان کرد: طی چهار سال اخیر در شرکت آبفای استان، نظارت دقیق پروژه ها و انجام مهندسی ارزش آنها به صورت منظم در حال انجام است و این امر موجب ارتقاء کیفیت اجرای پروژه های مهم آب و فاضلاب این شرکت شده است.

انتهای پیام/د