پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نشست هفته پست و پست‌چی در کهگیلویه و بویراحمد که فرصتی برای بیان مشکلات این قشر خدوم جامعه بود با کلیپی که از کرمان کپی شد و متنی که آقای مدیرکل از اینترنت کپی کرد و برای استاندار شرح وظایف پست را روخوانی کرد بدون دستاورد مشخصی پایان یافت.

 

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از تسنیم به مناسبت هفته “پست و پست چی” صبح امروز آئین گرامی‌داشتی با حضور کارکنان شرکت پست، استاندار، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، فرماندار بویراحمد و برخی خبرنگاران برگزار شد که در نوع خود از نظر شکل و محتوا بی نظیر بوده است.

در بدو ورود استاندار به محوطه شرکت پست نوع استقبال کارکنان که به دستور آقای مدیرکل انجام شده بود به چشم می‌آمد زیرا صف‌های فشرده و در انتظار استقبال از مقام عالی دولت در استان به صورت دور تا دور محوطه نگاه‌ها را به سمت جلب می‌کرد.

پخش کلیپی ۳ دقیقه‌ای از پروژه سیماک استان کرمان در این نشست از جالب ترین قسمت‌های قصه امروز شرکت پست کهگیلویه و بویراحمد بوده که متولیان امر باید پاسخ دهند که وقتی در ساخت کلیپ عاجز مانده‌اند چگونه می‌توان انتظار برای پویایی و توسعه داشت.

اما تمام ماجرا به این جا ختم نشد و قصه زمانی قشنگ تر شد که آقای مدیرکل به جای استفاده از این فرصت و پرداختن به مسائل و مشکلات و ارائه راهکارهایش برای توسعه وضعیت موجود مجموعه تحت امرش با حضور استاندار به روخوانی اهم وظایف شرکت پست آن هم در حضور کارکنان و نماینده عالی دولت که خود از وظایف این شرکت مطلع بوده زیره به کرمان بردن بوده است.

برای دیدن فیلم اینجا کلیک کنید

انتهای پیام/د