پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در پی بارش های شدید عصر دیروز در بخش های مختلف استان در برخی نقاط شاهد آب گرفتگی معابر ، سیلاب و وارد شدن خسارت به برخی منازل روستایی و حتی از بین رفتن تعدادی از گوسفندان روستائیان شد.

به گزارش ریواس جنوب ، مدیر کل مدیریت بحران استان پس از دریافت اخبار مربوطه در همان وقت حدود ساعت ۱ بامداد دیشب بصورت میدانی از منازل این روستاییان و گله های آسیب دیده آنها بازدید نمود . وحید محمدی تبار از خسارات ناشی از این بارش ها و تلفات گوسفندان آنها بازدید و با اهالی روستای عنا (سید فخر الدین احمد ع )در شهرستان باشت استان کهگیلویه و بویراحمد گفتگو کردند.

محمدی تبار گفت : متاسفانه به علت صاعقه تعدادی از گوسفندان ، اهالی این روستا از بین رفته اند و اکثر خانه های کاه و گلی این مردم که در جوار امام زاده سید فخر الدین احمد (ع) واقع هستند و همگی از خادمان و مریدان خاندان عصمت و طهارت و ائمه معصوین هستند بوسیله شدت بارش دچار آب گرفتگی و آسیب جدی شده اند .

وی گفت: وضعیت طوری بود  که دیشب ،برخی از اهالی در این هوای سرد بیرون خانه های کاه گلی و خسارت دیده خود بسر بردند. مدیر کل مدیریت بحران افزود : این موارد بصورت دقیق به مراجع ذی صلاح گزارش و برای جبران خسارت های وارده پیگیری جدی می شود.

محمدی تبار در پایان از خبرنگار محترم صدا و سیما استان آقای ناطقی زاد و دهیاران محترم بخاطر همراهی در این موضوع تشکر کردند.