پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جلسه گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی به مدیرکل امور اقتصادی و دارایی این استان یک اختیار تام داد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، یکی از دستورکارهای امروز شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی تعیین ساز و کاری برای راه‌اندازی کامل پنجره واحد سرمایه‌گذاری بود تا سرمایه‌گذاران بدون آنکه از این اداره به آن اداره بروند در یک ساختمان مشخص، استعلامات و مجوزهای لازم را دریافت کنند.

در این دستور کار، غضمنفر آرام در گزارشی از برخی مدیران کل انتقاد کرد و گفت که برخی مدیران کارشناسانی را به جلسه می‌فرستند که اختیاری ندارند و هر حرفی زده می‌شود می‌گویند تا با مدیر خود صحبت کنیم.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با این رویکرد، به جایی نمی‌رسیم و پنجره واحد نیز به تسهیل امور سرمایه‌گذاری در این استان، کمکی نخواهد کرد.

بعد از این گزارش، استاندار کهگیلویه و بویراحمد به آرام اختیار تام داد که هر کارشناسی که بدون اختیارات کامل به جلسات پنجره واحد آمد از جلسه اخراج شود و بلافاصله با مدیر او تماس گرفته شود تا به جلسه بیاید.

احمدی تأکید کرد: اگر با مدیری تماس گرفته شد بدون بهانه باید به جلسات پنجره واحد سرمایه‌گذاری بیاید.

وی ادامه داد: آقای آرام، در جلسه بعد، همه نقایص پنجره واحد را احصا و ارائه کند تا یک چرخه مشخص برای سرمایه‌گذاری‌ها از نقطه شروع تا پایان ترسیم و بر اساس آن عمل شود.

استاندار از تشکیل جلسه پنجره واحد با حضور سرمایه‌گذارانی خبر داد که در روند کار خود با موانع و مشکلاتی برخورد کردند؛ احمدی گفت: این جلسه هفته آینده برگزار می‌شود و سعی می‌کنیم تا یک چرخه مشخص برای امورات اداری یک سرمایه‌گذاری تصویب شود و برخی موانع سرمایه‌گذاران نیز مصداقی مطرح و راهکارهای رفع آن‌ها اتخاذ شود.

انتهای پیام/ بنام-ک