پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

احمد خاکیان معروف به” غضنفر” از انتشار آلبوم جدید خود با حمایت شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛ این هنرمند برجسته، رویکرد فرهنگی شرکت آبفای شهری در حمایت از تولیدات هنری را قابل تقدیر و تحسین خواند.

طنز غضنفر

به گزارش ریواس جنوب ازیاسوج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد احمد خاکیان صبح امروز درجمع خبرنگاران از انتشار آلبوم جدید طنز غضنفر در قالب غضنفر (۷) خبر داد.

خالق مجموعه طنز غضنفر با بیان اینکه در غضفنر ۷ به مضامین مختلف اجتماعی پرداخته شده است اظهار کرد: تلاش مجموعه هنرمندان این مجموعه طنز، ارائه اثری هنری و دارای شاخص های مطلوب و مورد نظر اقشار مختلف مردم بوده است.

خاکیان یادآور شد: دو مجموعه طنز غضنفر ۶ و ۷ با حمایت شرکت آب و فاضلاب استان تولید شدند.

این هنرمند طنزپرداز با اشاره به اینکه در مجموعه طنز غضنفر( ۷) به موضوعات مختلف اجتماعی از جمله تعهد اخلاقی، انسان دوستی، عشق،راستگویی، نوع دوستی، محیط زیست و بحران آبی پرداخته شده است، تصریح کرد: در طنز جدید با آسیب شناسی و تحلیل محتوای دیگر آثار طنز غضنفر تلاش شد که نواقص طرح برطرف و اثری شاخص تولید شود.

وی عنوان کرد: امیدواریم که مجموعه طنز غضنفر ۷ نیز مورد قبول دوستداران طنزهای غضنفر قرار گیرد.

خاکیان با تقدیر از رویکرد فرهنگی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در حمایت از تولید دو اثر ۶ و ۷ طنز غضنفر عنوان کرد: امیدواریم که این رویکرد در سایر دستگاه های برای حمایت از تولید هنری و هنرمندان تسری یابد.

این طنزپرداز استفاده از زبان هنر و توان هنرمندان را موثرترین راه برای انتقال مفاهیم و اصلاح نابهنجاری‌های اجتماعی دانست و گفت: باید از ابزارهای مختلف در جهت حمایت از بروز و شکوفایی خلاقیت های هنرمندان بهره برد.

انتهای پیام/د