پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج که پیگیر تکمیل بیمارستان باشت شده است، برای دومین بار از روند اجرای این پروژه بازدید کرد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، با حضور امام بخش قائدی، جمعی از مسوولان، پیمانکار و خیرین مشکلات بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت مجدداً بررسی شد.

بعد از ابلاغ رئیس دانشگاه علوم پزشکی برای امام بخش قائدی در خصوص پیگیری، تجهیز و بهره برداری از بیمارستان ۳۲ تختخوابی یاسوج، قائدی تمام هم وغم خود را برای نهایی شدن این پروژه و افتتاح آن توسط وزیر بهداشت و درمان گذاشته است. او در روزهای اخیر در دو سفر متوالی از بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت بازدید کرد.

 امام بخش قائدی معاون عذا و دارو روز جمعه ۲۷ مهرماه ۹۷ در بازدید از پروژه، اظهار کرد: امروز هم به همراه پیمانکار پروژه و چند نفر از خیرین از پروژه بازدید کردیم و تصمیمات خوبی هم اتخاذ شد.

قائدی افزود: شرکت های تجهیزاتی را ملزم کردیم که روز شنبه ۲۸ مهرماه در محل پروژه حاضر شوند و نسبت به تغییرات در خواستی و جانمایی دستگاه های رخت‌شوی خانه و اتوکلار اقدامات لازم انجام گیرد.

وی همچنین گفت: سایر نواقصات و مشکلات پروژه نیز بررسی شده است که به زودی همه مراحل قانونی تحویل پروژه انجام خواهد گرفت.

انتهای پیام/ک-ب