پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیر امور آبفای یاسوج با تأیید سرقت کنتور آب از چندین شهروند یاسوجی گفت که مردم این موضوع را به ما اطلاع دادند و هنوز نمی‌دانیم چه تعداد کنتور به سرقت رفته است؛ قلندری از مردم خواست که به افرادی که لباس فرم مخصوص، کارت شناسایی و برگه مأموریت ندارند، اعتماد نکنند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، قاسم قلندری صبح امروز در جمع خبرنگاران از سرقت برخی از کنتورهای آب این شهر توسط سارقین خبر داد.

مدیر امور آبفای یاسوج با اعلام این مطلب بیان کرد : با مراجعات و تماس های مردمی متوجه شدیم که برخی افراد سود جو به نام مامور شرکت آب و فاضلاب شهری با ورود به منازل شهروندان به بهانه خرابی یا وجود بدهی کنتورهای شهروندان را به سرقت برده اند .

قلندری با بیان اینکه هنوز آمار دقیقی از تعداد کنتور های سرقت شده وجود ندارد عنوان کرد : شهروندان عزیز توجه داشته باشند که ماموران آب و فاضلاب با لباس فرم مخصوص و کارت شناسایی فعالیت می کنند و همراه آنان برگه ماموریت وجود دارد .

وی ادامه داد : از شهروندان محترم تقاضا داریم در صورت مشاهده افراد مشکوک همه شرایط ماموران را در بحث لباس ، کارت عضویت و برگه ماموریت در  نظر گرفته و چنانچه به مورد مشکوکی برخورد کردند فورا با شماره ۱۲۲تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/د