پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد از حضور این استان در نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کیش خبر داد.

غضنفر آرام گفت: مرکز خدمات سرمایه گذاری استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای اهداف و وظایف خود و جهت معرفی فرصت‌ها و آشنایی سرمایه گذاران با ظرفیت‌های مختلف استان در نمایشگاه بین المللی کیش شرکت کرد.

وی بیان داشت: در این نمایشگاه که استان‌های سراسر کشور و برخی از کشورهای خارجی نیز حضور داشتند، مرکز خدمات سرمایه گذاری استان غرفه‌های را در این نمایشگاه به مدت یک هفته بر پا کرد که مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.

آرام اظهار داشت: در این غرفه با ارائه بروشور، کاتالوگ و کتابچه‌هایی که به دو زبان فارسی و انگلیسی تهیه شده بودند، به معرفی فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه گذاری استان پرداختیم.

نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان افزود: تمام تلاش ما این است که از تمام ظرفیت‌ها برای معرفی استان کهگیلویه و بویراحمد بهره ببریم و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان کهگیلویه و بویراحمد با تمام تجهیزات مدرن آماده خدمت گذاری به سرمایه گذاران است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود از بررسی موانع سد راه پروژه‌های سرمایه گذاری استان خبر داد و گفت: موانع بر سر راه پروژه‌ها را همواره در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با حضور نمایندگان تام الاختیار دستگاه‌های دولتی بررسی می‌کنیم و تصمیمات لازم برای تسهیل و تسریع در روند جذب و حمایت از سرمایه گذاری در استان اتخاذ میگردد.

انتهای پیام/د