پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: سید موسی خادمی، استاندار فعلی لرستان به زادگاه خود استان کهگیلویه و بویراحمد و هیچ استان دیگری نخواهد رفت و او با اقتدار به کار خود ادامه می‌دهد؛ او گفت که یک سایت و کانال تلگرامی در استان کهگیلویه و بویراحمد این شایعه را راه انداختند که کذب محض است.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، حبیب الله خجسته‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگاران لرستانی، اخبار منتشره در برخی منابع خبری غیرموثق مبنی بر انتقال استاندار لرستان به استان کهگیلویه و بویراحمد، را کذب محض خواند.

خادمی و احمدی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان افزود: متاسفانه برخی با گمانه‌زنی‌های بی‌پایه و اساس سعی دارند تا در سطح جامعه جوسازی کنند که این موضوع نیز در زمره همین نگاه و دیدگاه است.

خجسته‌پور، ادامه داد: طی هفته‌های آینده تعداد ۱۵ نفر از استانداران محترم به واسطه قانون منع بکارگیری بازنشستگان از جایگاه خود کناره‌گیری خواهند کرد اما این بدان معنا نیست که گمانه‌زنی‌های صورت گرفته درست و نافذ باشد.

رئیس شورای اطلاع رسانی لرستان، تصریح کرد: اینکه عده‌ای در فضای مجازی چنین القا کنند که دکتر سید موسی خادمی به استان کهگیلویه و بویراحمد یا هر استان دیگری منتقل خواهند شد، فرضیه غلطی است چراکه ایشان استاندار لرستان هستند و باقدرت به وظایف قانونی خود عمل خواهند کرد.

وی، گفت: منبع این خبر کذب یک کانال تلگرامی و یک سایت خبری در استان کهگیلویه و بویر احمد بود که در نهایت، به دلیل اینکه استاندار محترم لرستان بومی آن استان هستند، خبر در سطح لرستان نیز منتشر و بازنشر شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان، تاکید کرد: از مردم شریف کشور و استان لرستان تقاضا دارم تا اخبار و اطلاعات مورد نیاز خود را، به منظور جلوگیری از هرگونه جوسازی و اشاعه خبرهای کذب، از طریق رسانه‌ها و منابع خبری رسمی کشور دنبال کنند.

انتهای پیام/د