پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از راه یافتن فیلم کوتاه “دا” از تولیدات هنرمندان این استان به جشنواره بین المللی فیلم رشد خبر داد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، شریف اسلامی شامگاه پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد:  فیلم کوتاه “دا” از تولیدات حوزه هنری استان به چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد راه یافت.

شریف اسلامی

وی گفت: نویسنده و کارگردان این فیلم سعید کریمی است و زهره بیتاب، حسین کریمی، زیور جهان و محمد دلشاد در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

وی بیان کرد: جواد هادی اصل تصویربردار، پژمان امیر نژاد صدابردار، خسرو روشناس مدیر تولید، سعید کریمی تدوین و صدا گذاری، مصطفی لاهوتی نژاد بازیگردان، حسین اژدری عکاس، ایمان هاشم پور انیمیشن، حسین کریمی طراح صحنه و محمد حسینی طراح لباس فیلم کوتاه دا هستند.

اسلامی ابراز داشت:داستان این اثر روایت مادر شهیدی است که همچون دیگر مادران شهید کشورمان اسوه صبر و استقامت بوده و در حالی که طاقت دوری فرزندش را حتی برای لحظه ای ندارد اما نهایت فرزندش گمنام به دست تاریخ سپرده می شود و مدام حضورش در کنار مادر تنهایش احساس می شود.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد ۲۵ آبان تا دوم آذر سال جاری در سینما فلسطین تهران برگزار می شود.

اسلامی گفت: این فیلم کوتاه پیش از این نیز جایزه بهترین صداگذاری را از جشنواره منطقه ای فیلم کهگیلویه کسب کرد و کاندیدای دریافت جایزه از دومین جشنواره ملی فیلم کلیبر در آذربایجان شرقی بوده است.

انتهای پیام/د