پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرعامل آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همه زحمات کارکنان این شرکت در حوزه بهره‌برداری متبلور می‌شود، گفت: کسب گواهینامه ایزو۱۷۰۲۵ توسط آزمایشگاه مرکزی آبفا کهگیلویه و بویراحمد دستاوردی بزرگ برای شرکت آب و فاضلاب این استان بود.

گواهینامه ایزو

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد سیدعلی لدنی نژاد صبح امروز در نشست با کارکنان معاونت بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان با اشاره به اهمیت کار این حوزه عنوان کرد: کارکنان بهره برداری در خط مقدم خدمات رسانی به شهروندان هستند و تلاش های مجموعه آبفای استان در این حوزه متبلور می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تلاش هایی که برای تجهیز و ارتقاء آزمایش مرکزی آبفای استان صورت، گرفت عنوان کرد: برورسانی و استفاده از مدرن ترین تجهیزات در آزمایشگاه های آبفای استان در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با اشاره به حساسیت کار آزمایشگاه های آب و فاضلاب به جهت کنترل و پایش بهداشت و کیفیت آب شرب شهرهای استان عنوان کرد: جذب نیروهای زبده و متخصص در این واحد به نوبه خود گامی موثر و لازم برای ارتقاء آزمایشگاه آب و فاضلاب بود.

لدنی نژاد کسب گواهینامه ایزو۱۷۰۲۵ توسط آزمایشگاه مرکزی آبفای استان را دستاوری بزرگ و قابل تقدیر برای آبفای استان دانست و گفت: این مهم در سایه تلاش مدیریت و کارشنان این آزمایشگاه محقق شد.

وی با بیان اینکه هدف این استاندارد افزایش دقت و صحت نتایج آزمایشگاهی و صحت سنجی روش‌های آزمون آب و فاضلا می باشد، تصریح کرد: این استاندارد شامل تمام الزامات فنی و به منظور کسب صلاحیت لازم برای انجام آزمون های مختلف آب است.

انتهای پیام/د