پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سرپرست و مدیرفنی تیم ملی نوجوانان هندبال کشور و مربی هندبال فراز بام خائیز دهدشت با حضور در دفتر استاندار از حمایت و زحمات جدی وی در ورزش استان و این تیم تقدیر کرد.

 

به گزارش ریواس جنوب استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار توجه به ورزش و برنامه های ورزشی استان را از اولویت ها خواند و گفت: حمایت هدفمند و جدی از ورزش علاوه بر ساختن جامعه ای با نشاط و پرامید، معرفی همه جانبه استان را در پی خواهد داشت.

 

علی محمد احمدی به دستاوردهای اجتماعی ورزش اشاره کرد و افزود: بدون شک دستاوردهای اجتماعی ورزش قابل مقایسه با منافع اقتصادی آن نیست و امروزه جامعه نیازمند این نوع دستاوردها و تقویت آنها در همه سطوح است.

استاندار به حمایت جدی خود و مجموعه دولت از تیم های ورزشی و قهرمانی اشاره کرد و گفت: در تلاشیم از هر راهی که بتوانیم پشتیبان و حمامی مالی و اقتصادی ورزش و جامعه ورزشی  در استان باشیم.

احمدی، خواستار استعداد یابی و توجه به فکرهای نو، استراتژی ورزشی و همچنین برنامه ریزی مدون جامعه ورزش استان از مسئولان و متولیان ورزش استان شد و افزود: جدیت، ابتکار، خلاقیت و دلسوزی می تواند منجر به توسعه و پیشرفت ورزش استان شود.

استاندار، تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت را الگوی خوبی برای سایر تیم های استان دانست که می تواند با جدیت به چنین جایگاهی برسند.

مجید پارسایی سرپرست و مدیرفنی تیم ملی هندبال نوجوانان کهگیلویه و مربی تیم خائیز دهدشت از حمایت های استاندار تقدیر کرد.

تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت تیم سوم جدول در لیگ برترهندبال ایران در آخرین بازی تیم نفت و گاز گچساران که قهرمان دور گذشته لیگ برتر ایران بود را به نتیجه ۳۲ بر ۲۸ شکست داد.