پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

دانش‌آموزان مدرسه هاجر یاسوج از تصفیه خانه فاضلاب این شهر بازدید کردند؛ نگهدار معادیجو در این بازدید از آمادگی شرکت آب و فاضلاب برای برگزاری چنین بازدیدهای علمی از تأسیسات آبی این شرکت خبر داد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز و در راستای اجرای طرح همیار آب بیش از ۱۰۰ دانش آموز مدرسه ابتدایی دخترانه هاجر از تصفیه خانه فاضلاب شهر یاسوج بازدید کردند.

نگهدار معادیجو با اعلام این خبر افزود: بازدید دانش آموزان از تاسیسات و زیرساخت های آب و فاضلاب به جهت آشنایی آنها با روند تولید و بهره برداری و تصفیه آب می‌باشد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این بازدید کارشناسان بهر برداری تصفیه خانه در مورد روند تصفیه آب و اهمیت آن در زمینه حفظ بهداشت و محیط زیست اطلاعات لازم را در اختیار دانش آموزان گذاشتند.

وی با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب آمادگی همکاری با مدارس برای برگزاری بازیدهای علمی از تاسیسات آب و فاضلاب را دارد، اظهار کرد: اینگونه بازدیدها باعث ارتقاء اطلاعات دانش آموزان در زمینه روند تولید و تصفیه آب خواهد شد.

انتهای پیام/د