پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری از پایان نامه های دانشجویی در عرصه مبارزه با مواد مخدر حمایت می‌کند.

محمدرضا ابراهیمی- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس/

 به گزارش دریافتی ریواس جنوب از روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، محمدرضا ابراهیمی بهره‌گیری از تحقیقات، پژوهش‌ها و پایان نامه‌های دانشجویی مرتبط با عرصه مبارزه با مواد مخدر را از رسالت های اصلی ستاد مبارزه با مواد مخدر برشمرد و افزود: ایجاد پیوند بیش از پیش میان دانشگاهیان و دانشجویان با ستاد مبارزه با مواد مخدر و جهت دهی به تحقیقات و مطالعات دانشجویان به سوی مهمترین مسائل اجتماعی و برای بهره‌گیری از توان علمی و پژوهشی آنها جهت انجام پژوهش‌های کاربردی برای حل بهتر مسائل اجتماعی و نیز گسترش تعاملات با محیط‌های علمی به طور جد دنبال می شود.

وی اضافه کرد: ۶۸ عنوان اولویت مصوب پایان نامه های دانشجویی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از سوی دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری تعیین و ابلاغ شده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس اظهار داشت: عناوین پیشنهادی شامل عرصه های حقوقی و امور مجلس، درمان و حمایت های اجتماعی، فرهنگی و پیشگیری و توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد می باشد.

ابراهیمی بیان کرد: دانشجویان می‌توانند با مراجعه به سایت www.dchq.ir  و همچنین تماس با شماره های ۰۷۱۳۶۲۳۲۱۱۵ و ۰۷۱۳۶۲۳۲۱۱۶ داخلی شماره یک از موضوعات اعلام شده برای پایان نامه های خود استفاده کرده و از حمایت مالی ستاد مبارزه با مواد مخدر در این زمینه بهره مند شوند.

انتهای پیام/ سعید قرچه