پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

بعد از درج خبری با عنوان اوج نارضایتی شهروندان از ترافیک مستمر در ورودی قبرستان دهدشت؛ شهرداری حساسیت بیشتری به خرج دهد (کلیک کنید) در سایت ریواس جنوب، رییس شورای اسلامی شهر دهدشت جوابیه ای به این پایگاه خبری ارسال کردند.

ریواس جنوب ضمن تشکر از رییس شورای شهر دهدشت بخاطر پاسخگویی و احترام به افکار عمومی عین این جوابیه را در ادامه منتشر می کند:

با سلام و عرض ادب
بعد از درج خبری با عنوان اوج نارضایتی شهروندان از ترافیک مستمر در ورودی قبرستان دهدشت، شهرداری حساسیت بیشتری به خرج دهد در پایگاه خبری ریواس جنوب، توضیحاتی جهت تنویر افکار عمومی برای درج در این سایت خبری ارایه می شود.

در دو جلسه ای که شورا شهر با جناب فیلی معاونت محترم استانداری داشته است،۷مورد از مشکلاتی که مجموعه مدیریت شهری دهدشت با آن روبرو هستند را مطرح کردند و انتظار همکاری و پیگیری از این مجموعه داشتند و دارند.
امیدوارم که در ادامه مسیر این مشکلات با توجه به تیم مدیریتی استانداری برطرف بشوند.
۱:جاده قبرستان جدید
۲:مشکل الحاق سمغان به شهر
۳:کمربندی ۳
۴:تجهیز شهرداری به وسایل نقلیه جدید
۵:بدهکاری شهرداری به تامین اجتماعی
۶:مشکلات مسکن مهر
۷:قیر رایگان
امیدواریم با پیگیری جناب فیلی درصدی از این مشکلات تا پایان سال ۹۷برطرف بشود.

در مورد جاده قبرستان جدیدبارها توضیح دادیم که این جاده در حیطه کاری شهرداری نیست وباتوجه به اینکه خارج از محدوده شهراست در حیطه کاری اداره راه و شهرسازیست و هرگونه هزینه شهرداری برای این جاده تخلف است ولی مجموعه ما آماده همکاری با اداره راه در جهت تعریض جاده هست.
پا پیگیری های مجموعه شورا و شهرداری ۲۰۰میلیون در بودجه سال ۹۷ از طریق سازمان برنامه و بودجه برای این جاده در نظر گرفته شده که فکر نکنم این مبلغ جوابگو باشد.

در مورد محوطه خود قبرستان که در حیطه کار شهرداریست سال گذشته دوتا از پارکینگ هاش آسفالت کردیم .
جایگاه قرایت نماز میت که در زیر برق فشار قوی بود و هر لحظه امکان داشت مشکل ایجاد کند را انتقال دادیم.

برای فضای سبز خود قبرستان پیمان کار گرفتیم که در حال زیرسازی است. امیدواریم تا آخر اردیبهشت ۹۸ مشکل فضای سبزش برطرف بشود.

امیدوارم وقتی خبرنگاری میخواد تیتر بزند ابتدا تحقیق کند ببیند موضوع تیترش در حیطه چه اداره ایست بعد خبرش را کار کند.

موفق باشید

به گزارش ریواس جنوب بعد از این توضیحات شورای اسلامی شهر دهدشت حالا باید منتظربمانیم و ببینیم که اداره راه و شهرسازی کهگیلویه نسبت به این مطالبه عمومی چه پاسخی دارد.