پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نامناسب بودن وضعیت جاده قبرستان جدید دهدشت که چندین بار مورد انتقاد این رسانه قرار گرفت و در آخرین مورد پنج شنبه۱۷/۸/۹۷(کلیک کنید) بعنوان یک مطالبه عمومی به نقد آن پرداخته شد در خطبه های نماز جمعه این هفته چاروسا هم بار دیگر مطرح شد.

به گزارش ریواس جنوب حجت الاسلام صلواتی امام جمعه چاروسا گفته بود که بعنوان یک شهروند از شهرداری و شورای اسلامی شهر دهدشت می خواهم که برای این مسیر چاره ای کنند.

وی دلیل پرداختن به این موضوع را در خطبه ها  نماز جمعه چاروسا آنطور که مشخص بود ارتباط های نسبی و سببی بین همه شهروندان شهرستان کهگیلویه می دانست.

صلواتی گفته بود که با توجه به اینکه همه اقوام و طوایف شهرستان به همدیگر ارتباط سببی و نسبی دارد و در تشییع جنازه‌ها شرکت می‌کنند جهت رفاه حال همشهریان بصورت جهادی و انقلابی مشکل جاده و مسیر قبرستان جدید را برطرف کنند.

بلافاصله شورا و شهرداری دهدشت که سابقا هم  جهت احترام به افکار عمومی خود را ملزم به پاسخگویی می دانستند پاسخ امام جمعه را دادند.

شهرداری وشورای دهدشت در پاسخ خود بار دیگر تاکید داشتند که این مسیر در حیطه وظایف شهرداری نیست و اداره راه و شهرسازی متولی موضوع است.

در بخش دیگری از توضیحات شورا و شهرداری آمده است که ما برای همکاری با اداره راه آمده ایم.

شورا و شهرداری پیشنهادی هم به امام جمعه دادند و از او خواستند که انتظار است در خطبه های این هفته از اداره راه بخواهید که کار مرتبط با حوزه ی خود را که یک دغدغه اساسی برای مردم هست را آستین بالا بزنند و حل کنند.

بر اساس این گزارش با وجود انداختن توپ به زمین اداره راه و شهرسازی همچنان اداره راه هیچ پاسخی به مردم و رسانه ها نداده است.