پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نماینده شهرستان لامرد در شورای اسلامی استان فارس معتقد است همزمان با تعریف پروژه‌های صنعتی در این شهرستان و مناطق همجوار آن، زیرساخت‌های عمرانی نیز باید تقویت شود.

وهب نورایی- نماینده لامرد در شورای اسلامی فارس

 به گزارش ریواس جنوب، وهب نورایی در نشست شورای اسلامی استان فارس که با حضور معاون عمرانی استاندار برگزار شد، گفت: خوشبختانه شهرستان لامرد در حال تبدیل شدن به یک منطقه‌ی صنعتی و در واقع عسلویه‌ی دوم است و از این جهت باید قدردان تلاش‌های مسؤولان با وجود محدودیت‌های موجود باشیم.

وی در عین حال با تأکید بر لزوم تقویت زیرساخت‌ها همزمان با توسعه‌ی صنعتی، تصریح کرد: حتماً می‌دانید که عسلویه در نزدیکی شهرستان لامرد عمدتاً از طریق راه‌های ارتباطی این شهرستان به ویژه جاده «بیرم-اشکنان- گردنه‌ی بِرَم» ساخته شد و این موضوع لطمات سنگینی به این منطقه وارد آورده است.

نورایی به راه‌اندازی چند پروژه جدید ازجمله آلومینیم جنوب در لامرد اشاره کرد و گفت: پس از بروز مشکلاتی در مسیرهای منتهی به عسلویه، با وجود آنکه راه‌های ارتباطی شهرستان لامرد تا حدودی ترمیم شده بود، اما متأسفانه پروژه عظیم آلومینیوم جنوب که در منطقه ویژه اقتصادی لامرد در حال احداث است، یک بار دیگر فشار سنگینی را روی این راه‌های ارتباطی وارد آورده و جاده‌های شهرستان را دچار چالش‌هایی کرده است.

وی با تقدیر از مسؤولان برای راه‌اندازی پروژه‌های صنعتی، توسعه‌ی شهرستان لامرد را از مطالبات قطعی مردم این منطقه خواند اما در عین حال تأکید کرد: تبدیل شدن لامرد به یک منطقه ویژه اقتصادی، نگاه ویژه‌ای در همه‌ی حوزه‌ها ازجمله زیرساخت‌ها می‌طلبد و ما انتظار داریم مسؤولان برای همه‌ی جوانب توسعه‌ی شهرستان چاره‌اندیشی کنند.

انتهای پیام/ سجاد بنام