پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: فروش پوشاک زمستانه در این استان تحت نظارت این اداره‌کل است.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل صمت، روح اله باقری‌فرد در جمع خبرنگاران گفت:با فعال شدن گشت های بازرسی ،واحدهای فروش کالاهای زمستانه را بشدت نطارت میکنیم.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد افزود: طرح تشدید بازرسی از واحدهای صنفی فروش کالاهای زمستانه را از ۱۹ابان ماه استارت زدیم و تا نیمه اول اسفند ماه ۹۷ ادامه دارد.

باقری فرد

وی ابراز کرد:در شروع این طرح که با حضور نماینگان محترم صدا و سیمای مرکز استان ،شعبه سیار تعزیرات حکومتی،اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی و بازرسان اتاق اصناف مرکز استان به سرپرستی معاون بازرسی ،از ۱۳۰ واحد صنفی فروشندگان لباس های گرم و چتر بازدید بعمل امد.

باقری اظهار داشت: از این تعداد بازرسی انجام شده ،تخلف ۱۰ واحد صنفی مشهود بود که سریعا توسط بازرسان صنعت،معدن و تجارت و همینطور بازرسان اتاق اصناف فرم گزارش تخلف بازرسی تکمیل گردید و در همان وقت ،توسط شعبه سیار تعزیرات حکومتی به تخلف انها رسیدگی گردید.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان در ادامه از عمده تخلفات کشف شده نام برد و گفت:گرانفروشی ،عدم درج قیمت و عدم صدور صورتحساب عمده تخلف انها به ارزش ریالی ،۴۸میلیون ریال بوده است.

این مسئول از فعال بودن سامانه ۱۲۴ ستاد خبری رسیدگی به تخلفات صنفی اشاره کرد و گفت: این سامانه پل ارتباطی ما مسئولین و شما شهروندان گرامی بوده جهت شناسایی سودجویان احتمالی،ضمن اینکه حداقل وقت رسیدگی به گزارش ستاد خبری در مرکز استان کمتر از ربع ساعت دانست.

انتهای پیام/د