پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نماینده شهرستان خُنج در شورای اسلامی استان فارس از عدم برگزاری کمیسیون تجدیدنظر ماده ۱۰۰ در این شهرستان طی دو سال اخیر گلایه کرد.

اسماعیل کریمی- نماینده شهرستان خنج در شورای اسلامی فارس

 به گزارش ریواس جنوب، اسماعیل کریمی در نشست شورای اسلامی استان فارس که با حضور معاون عمرانی استاندار برگزار شد، گفت: ما مسائل و مشکلات مختلف شهرستان خنج را به گوش مقامات ارشد استانی رسانده‌ایم و توقع داریم که با جدیت پیگیری شوند.

وی به حل نشدن برخی مسائل از جمله مشکلات حوزه معدن این شهرستان اشاره کرد و خواستار توجه جدی استانداری فارس برای رفع مشکلات شد.

کریمی در بخشی از اظهارات خود با بیان اینکه چالش‌های شهرستان خنج زیاد است، تصریح کرد: در این میان ما در برخی امورات اولیه نیز مشکلاتی داریم؛ ازجمله اینکه با وجود برگزاری کمیسیون ماده ۱۰۰ در شهرداری خنج، اما کمیسیون تجدیدنظر در این رابطه حدود دو سال است که به دلیل عدم حضور نماینده‌ی استانداری برگزار نمی‌شود.

وی با بیان اینکه استانداری در این خصوص اطلاع‌رسانی یا تعیین تکلیف نکرده است، خاطرنشان کرد: برای تشکیل کمیسیون‌ها به روش‌های جایگزین نیز مجوزی صادر نشده است؛ توقع ما این است که موانع پیش روی برگزاری این جلسات و کمیسیون‌ها یک بار برای همیشه برداشته شود و دست‌کم در حل چنین مسائل اولیه‌ای همکاری بیشتری صورت گیرد.

انتهای پیام/ سجاد بنام