پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ممسنی در استان فارس خبر ربودن یک دانش آموز در شهر نورآباد را تایید و تاکید کرد که هنوز علت ربایش و هویت ربایندگان مشخص نشده است.

 به گزارش ریواس جنوب، رضا امیری بعدازظهر سه شنبه ۲۲ آبان در گفت و گو با ایسنا گفت: صبح روز گذشته (دوشنبه ۲۱ آبان) یک دانش آموز در مسیر خانه به مدرسه، توسط عده ای ربوده شده است.

امیری در تشریح حادثه گفت: براساس اعلام راننده سرویس و شاهدان، چند خودرو بعد از سد کردن مسیر سرویسی که چند دانش آموز را از منزل آنان در حومه نورآباد به مدرسه منتقل می کرده، با استفاده از اسپری فلفل راننده سرویس را مصدوم و پیاده می‌کنند.

وی با بیان اینکه ربایندگان خودرو و سرنشینان آن که همه دانش آموز بوده‌اند گفت: ربایندگان ابتدا خودر را به همراه تمام سرنشینان به سرقت می برند اما بعد از طی حدود یکی دو کیلومتر، خودرو و تعدادی از دانش آموزان را رها کرده و یکی را به همراه می برند.

امیری با یادآوری اینکه فرد ربوده شده دانش آموز ابتدایی بوده است، تصریح کرد: ربایندگان تنها یک دانش آموز را با خود برده اند و خودرو نیز به همراه تعدادی از سرنشینان رها شده است.

به گفته این مقام مسؤول، هنوز در خصوص علت ربایش و هویت ربایندگان هیچ اطلاعات موثقی در دست نیست.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ممسنی یادآور شد که این دانش آموز ساکن یکی از شهرک های اطراف شهر نورآباد بوده است، گفت: پیگیری پلیس برای شناسایی ربایندگان و علت وقوع این حادثه ادامه دارد .

بر پایه این گزارش، روز گذشته نیروی انتظامی در راستای شناسایی ربایندگان، از راننده سرویس مدرسه و دیگر شاهدان بازجویی کرده است.

انتهای پیام/ زهرا محمدی