پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت؛ کارکنان جانباز و خانواده های ایثارگر شاغل در این اداره کل از توانمندترین نیروها هستند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد، غلامحسین حکمتیان در نشست هم اندیشی کارکنان جانباز و خانواده شهداء اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت؛ در بحث اجرای قانون جامع ایثارگران،اداره کل منابع طبیعی این استان از دستگاه های برتر و پیشرو است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد افزود‌‌: فرزندان شهداء و کارکنان جانباز این اداره کل از توانمندترین کارکنان در بخش های مختلف این اداره هستند و رویکرد ما این است که این قشر ارزشمند از همه مزایای قانونی وظرفیت حمایتی بهره ببرند.

حکمتیان تصریح کرد: وضعیت کار در منابع طبیعی،کمبود نیرو وآتش سوزی ها شرایط را برای ما در حفظ جنگلها سخت کرده است اما با این وجود کمترین اعزام به اطفای حریق مربوط به کارکنان جانباز است.

منابع طبیعی و بنیاد شهید

حکمتیان اجرای پروژه های آبخیز داری و آبخوانداری از محل صندوق توسعه ملی را از اولویت های کاری خود برشمرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در این دیدار گفت: همه هدف ما خدمت به جامعه شاهد و ایثارگری است.

منصورموسوی افزود؛ این حق خانواده شهداء و ایثارگران است و اگر کاری هم می شود بدون منت است و باید با پیگیری و سماجت حق این افراد از اعتبارات گرفته شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد؛ ۵ هزار نفر، واجد شرایط دیدار و سرکشی هستند که رتبه های قابل توجهی در این زمینه کسب کردیم و همیشه حرف براب گفتن داریم.

منصور موسوی همچنین افزود؛۲۵۲ نفر در دو سال اخیر در سیستم دولتی استخدام و در سامانه رصد نیز ثبت شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان گفت؛ ما برای تشکیل این جلسه و شنیدن مشکلات و درد دل های خانواده شهداء و ایثارگران شاغل در منابع طبیعی بارها مکاتبه کردیم ولی موفق نشدیم و خوشحالیم که اکنون مدیرکل جدید منابع طبیعی، خانواده شهداء و ایثارگران را در اولویت کاری خود قرار داده است و در شروع مسئولیت خطیر خود با تقاضای ما موافقت و ترتیب این جلسه را دادند.

و در انتها با درخواست مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کارکنان جانباز و خانواده شهداء حاضر در این نشست نیز به بیان دیدگاه ها،مشکلات ونقطه نظرات خود با مدیرکل بنیاد شهید پرداختند.

یکی از این افراد با بیان اینکه برای اولین بار است که چنین نشستی برای ما برگزار میکنند گفت؛اولین بار است که چنین نشستی در این اداره کل برگزار گردیده است و تا لحظه ای که در این جلسه شرکت کردم باورش برایم سخت بود که قرار است رو در رو با مدیرکل بنیاد شهید صحبت کنم چون علی رغم تمام مشکلات مدتها بود به دلیل مشغله کاری و تداخل تایم اداری موفق به ملاقات با ایشان نشده بودیم.

و در پایان این نشست کارکنان نیز از مدیرکل منابع طبیعی قدردانی کردند.

بیمه تکمیلی، رسیدگی به مشکلات ایثارگران در ادارات،مسکن،مشاوره و….برخی از درخواستهای کارکنان منابع طبیعی در این دیدار بود.

انتهای پیام/ د