پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در پیامی، درگذشت مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی کشور را در یک سانحه رانندگی، تسلیت گفت.

نوربخش

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، به نقل از روابط عمومی تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویارحمد، در پیام تسلیت عباس نورمحمدی آمده است : خبر ناگوار درگذشت ناگهانی جناب آقای دکتر نوربخش مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی و آقای تاج الدین معاون حقوقی و امور مجلس سازمان در ماموریت اداری باعث تالم و تاثر گردید.

مرحوم دکتر نوربخش در جایگاه مدیریت عالی سازمان تامین اجتماعی منشا خدمات پربار و ارزشمندی بودند که بی تردید در اذهان مردم به ویژه بیمه شدگان و مستمری بگیران این سازمان و جامعه کارفرمایی ماندگار خواهد بود . تلاش های شبانه روزی آن مرحوم در جهت پایداری صندوق بین النسلی تامین اجتماعی و حفاظت از منابع آن ، دغدغه های همیشگی ایشان برای تامین معیشت آبرومندانه بازنشستگان و مستمری بگیران و حساسیت همیشگی نسبت به رضایت مندی سرمایه های انسانی این سازمان به منظور ارائه بهتر خدمت به بیمه شدگان ، از ویژگی های بارز آن مدیر متعهد ، صدیق و توانا بود .

این ضایعه ناگوار را به خانواده معزز دکتر نوربخش و دکتر تاج الدین ، جامعه شریف کارگران ، بازنشستگان و کارفرمایان و کارکنان سازمان تامین اجتماعی تسلیت می گویم و از درگاه ایزد یکتا برای آن محرومان رحمت واسعه و هم نشینی با صالحان و نیکان آرزومندم .

انتهای پیام/د