پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

زارعی، نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پتروشیمی که جعلی نمی‌شود، گفت: شاید یک برگ از اسناد پتروشیمی هم ایراداتی داشته باشد اما آنچه با قاطعیت می‌گویم این است که پتروشیمی دنا بویراحمد، مجوزهای لازم را گرفته است و به زودی اجرایی می‌شود.

پتروشیمی دنابویراحمد

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، غلام‌محمد زارعی در حاشیه جلسه شورای اشتغال استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سووال خبرنگار کبنا مبنی بر اینکه «با توجه به اینکه به گفته حجت الاسلام مزارعی رئیس دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد برخی اسناد پتروشیمی جعلی است، نظرتان در این باره چیست، اظهار کرد: نه جعلی نیست.

زارعی در ادامه افزود: پتروشیمی مجوز خوراک دارد، مجوز تأسیس دارد و مجوزهای دیگر را دارد، ممکن است یک برگه یا برگه‌های اشکالی داشته باشد که دادگاه مدعی است؛ و گرنه پتروشیمی که جعلی نمی‌شود.

زارعی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه «رئیس دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفتند که این سرمایه گذار مفسد اقتصادی است و اسناد جعلی است» گفت: نمی‌دانم! به اظهار نظرهای رئیس دادگستری من کاری ندارم، سؤالی که از من کردید در رابطه با پتروشیمی دنا بویراحمد بود، پتروشیمی روند قانونی را طی کرده و مجوزهای قانونی را دریافت کرده و انشاالله در آینده اجرا خواهد شد.

برای دیدن فیلم این مصاحبه اینجا کلیک کنید

انتهای پیام/د