پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

شماری از مسئولان، پیشکسوتان و مربیان فوتبال استان فارس در جمع تیم فوتسال کودکان کار اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب‌دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز حاضر شدند.

به گزارش سرویس دریافتی «ریواس جنوب»، تیم فوتسال کودکان کار اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز که مدتی است تشکیل شده، هر هفته در سالن ورزشی ماذون قشقایی تمرینات خود را انجام می‌دهد.

مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی در این بازدید که روز پنجشنبه ۲۴ آبان انجام شد، با اشاره به ضرورت کار فرهنگی و ورزشی برای کودکان کار، گفت: امید بسیار زیادی به نتیجه این کار داریم و اطمینان داریم این کودکان آینده‌ای بسیار روشن خواهند داشت.

یوسف آفرینی ضمن تقدیر از توجه و حضور مشتاقانه بزرگان و پیشکسوتان فوتبال استان گفت: می بایست فرصت های اجتماعی عادلانه برای همه طبقات اجتماعی فراهم شود.

دکتر آفرینی خطاب به این پیشکسوتان اظهار داشت: کودکانی که در جمع پرشورشان حضور داریم با کمترین توقع و کمترین امکانات در حال پرورش استعداد ها یشان هستند که شاید پیش از این فرصتی برای ارائه آن نداشته اند؛ حضور شما عزیزان باعث دلگرمی است و باید همگی ما مسئولین با همکاری و مساعدتِ واقعی نسبت به شکوفا شدن این پتانسیل همگام و همصدا شویم.

بر پایه این گزارش در ادامه این برنامه، برخی از مدیران و پیشکسوتان فوتبالی حاضر در جلسه به ایراد نقطه نظرات و صحبت پیرامون اهمیت این کار برای کودکان پرداختند و در نهایت قرار شد برای ارتقاء وضعیت بهتر کودکان کار کمک همه جانبه و بی دریغ زیر مجموعه های خود را سازمان دهی کنند.

در پایان برنامه نیز هدایایی تقدیم ورزشکان کوچک اما پر انگیزه گروه هدف اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شد.

گفتنی است؛ طهماسبی شهردار منطقه پنج شیراز، عباس زارع سرپرست تیم فجر شهید سپاسی، مسعود مقیم مدیر تیم های ملی رده پایه ایران، علی اصغر کلانتری سرمربی سابق تیم فجر، علی اکبر سلطانی از مدیران و مربیان کارکنان کارخانجات استان، حسين محمدي ريیس هيأت ورزش‌هاي ناشنوايان استان و علی اکبر زارعی مشاور ورزشی شهرداری شیراز از جمله مقاماتی بودند که در جمع کودکان کار حضور پیدا کردند.

انتهای پیام/ نجمه امیدپرور