پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

یک شهروند «قائمیه‌»ای با ارسال مطلبی به «ریواس جنوب» ضمن انتقاد از برخی آمارهای اغراق‌آمیز «داریوش دهقان» – فرماندار شهرستان کازرون- از وی خواست به جای جمع کردن این آمارها، به فکر حل مشکلات اولیه‌ی مردم شهرها و بخش‌های مختلف کازرون باشد.

داریوش دهقان – فرماندار شهرستان کازرون

 به گزارش ریواس جنوب، پیش‌تر «داریوش دهقان» فرماندار کازرون برآورد خسارات اولیه‌ی سیل ۲۶ مهرماه در بخش چنارشاهیجان کازرون را حدود ۱۴ میلیارد تومان اعلام کرده بود.

به گفته‌ی او بارش ۵۶ میلی‌متری باران در مدت کمتر از دو ساعت در این منطقه، علاوه بر خسارت شدید به باغ‌ها، مزارع، تأسیسات کشاورزی و منازل مسکن شهری و روستایی، موجب سقوط چند خودرو به رودخانه و آب‌بُردگی آنها شده بود.

 اما در همین حال یک شهروند قائمیه‌ای با ارسال مطلبی به «ریواس جنوب» نوشت: «دروغ بودن بعضی آمارهای مسؤولان دیگر خیلی واضح است. مثل همین خبر شما در خصوص خسارت‌های سیل در چنارشاهیجان که من با قاطعیت می‌گویم بسیار کمتر از اینها بوده؛ اگر ما شاهد بودیم فقط چند خودرو در حال خروج از ورزشگاه و یک سری چیزهای کوچک را آب برده و اصلاً جای مهمی خراب نشد؛ مگر ۱۴ میلیارد تومان عدد کمی است؟ این عدد از بودجه کل برخی استان‌ها هم بیشتر است!»

او در ادامه نوشت: «متأسفانه این‌ها راه را گم کرده‌اند. از شما می‌خواهم به آقای دهقان بگویید اگر مسؤولیت‌هایش را به درستی می‌داند، به جای جمع کردن این آمارهای غلط، پمپ گاز قائمیه را که تعطیل شده و چند ماه است بلاتکلیف مانده، راه بیندازند بلکه مردم بیش از این سرگردان نشوند!»

گفتنی است با وجود ارسال این انتقاد شهروندان برای فرماندار شهرستان کازرون، وی توضیحی در خصوص این اظهارات، ارائه نکرده است.

شهر قائمیه مرکز بخش چنارشاهیجان در شهرستان کازرون استان فارس است؛ این شهر ۲۷ هزار نفری، نقطه‌ی تقاطع سه شهر دیگر شیراز، کازرون و نورآباد محسوب می‌شود.

انتهای پیام/ سجاد بنام