پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

دکتر آرین غلامیان متولد سال ۱۳۶۲ در  شهر گچساران  و دارای تخصص جراحی فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز است.

او در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا و دارای بورد تخصصی است.

دکتر غلامیان در حال حاضر  علاوه بر  فعالیت های آموزشی و علمی در دانشگاه علوم پزشکی  یاسوج، در مطب  شخصی خود واقع در خیابان معلم یاسوج نبش سردار جنگل جنوبی و در ساختمان دنیا به طبابت و کارهای تخصصی در زمینه جراحی و زیبایی  صورت می پردازد.

جراحی پلاستیک صورت و بینی، جراحی زیبایی فک و چانه، جراحی شکستگی صورت، لیفتیگ صورت، جراحی لب و دهان،  جراحی دندان نهفته، جراحی زیبایی پلک، جراحی زیبایی گوش، تزریق ژل و بوتاکس، تزریق چربی صورت، زاویه سازی فک و صورت  و ایمپلنت کاشت دندان از جمله خدماتی است که دکتر غلامیان در  آنها  دارای تخصص و تبحر لازم است و این خدمات را در مطب خود ارائه می دهد.

دکتر غلامیان به رغم جوان بودن ولی دانش و توان علمی بالایی در حوزه تخصصی خود دارد که تعدد مراجعه کنندگان به مطب این پزشک جوان از شهرهای مختلف استان و حتی استان های همجوار خود گواه این موضوع است.

پرداختن به امور خیریه و حضور در فعالیت های اجتماعی   از  دیگر  اقدامات مهم دکتر غلامیان است و به طوری که در موارد متعدد نیز بیماران کم درآمد را به صورت رایگان پذیرش و معالجه کرده است.

انتهای پیام/ربیعی

توضیح ریواس: این مطلب، رپرتاژ آگهی است.