پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

ریواس جنوب، اسماء رضائیان

آقای هدایتخواه دست و پا زدن برای رسیدن به قدرت به چه قیمتی ؟ استاد اخلاق! اخلاق مداریت پیشکش!!! شما را به خدا قسم ، به اعتقادات مردم رحم کنید.

چند روزی از گاف بزرگ استاد اخلاق!! در یکی از دانشگاههای استان میگذرد، آری جناب هدایتخواه به رویه معمول هم قطارانش برای فرار از پاسخگویی از عملکرد خود به ناچار توهمات ذهنی خود را با تفسیر شخصی با صدر اسلام تطبیق میدهند، غافل از اینکه مردم امروز، مسائل روز را بخوبی رصد میکنند. ایشان در اظهارنظری در جمع دانشجویان مقبولیت و محبوبیت جناب دکتر تاجگردون را به نوعی به مقبولیت یزید تشبیه کرد و رسما حکم غیر انقلابی بودن تاجگردون را صادر کرد!!!! این اظهارات بی اساس واکنش دکتر تاجگردون را در پی داشت که به نظر این حقیر به دلایلی که در ادامه ، اشاره میکنم بهتر بود ایشان پاسخ نمیدادند.
چرا که این نوع اظهارات سخیف سالهاست برای این قوم نان آب دارد پس اجازه بدهیم متحجرین خشک مغز، به روال معمول خود به نان و نوایی برسند . آقای هدایتخواه که دنبال فرصتی بود تا دوباره نامش بر سر زبانها بیایید موقعیت را غنیمت شمرده و هر آنچه شایسته خود و هم کیشانش بود به دکتر تاجگردون و جریان مردمی اصلاحات نسبت داد . جناب هدایتخواه (دکتر !!) ببخشید اگر اشتباه نکنم در آخرین دور انتخابات مجلس که شکست خوردید، با مدرک کارشناسی ارشد ثبت نام کردید به گواه صحبت مسئولین برگزاری انتخابات!!! هر چند این مدرک دکترا در دولت انقلابی اصولگرایان که جنابتان وکیل آن بوده ، خود حکایت ها دارد. حتما به یاد دارید که مرحوم کردان !!در زمان دولت پاک دست انقلابی و مجلس انقلابی تر با جعل همان مدرکی که حداقل ده سال باید برای بدست آوردنش زحمت کشید، بر مسند کلیدی ترین وزارت خانه دولت انقلابی نشست . که معاون پاک دست همان دولت انقلابی برای دفاع از مدرک جعلی دکتری مرحوم کردان ( خدا رحمتش کند ) به بهانه کمک به مساجد بین نمایندگان انقلابی پول توزیع کرد …تا ما بیشتر با روحیات انقلابیون انقلابی آشنا شویم .
حال انشاءالله که جناب هدایتخواه مدرک دکتری دارند، هر چند نداشته باشند هم مهم نیست، زیرا ایشان در این چند سالی که با پاسخ قاطع، نه مردم روبرو شده، از شدت بیکاری دفتر ثبت اسناد باز کرده است و صرفا سند انقلابی و غیر انقلابی صادر میکند که چندان نیاز به مدرک و تخصص ندارد (صرفا همراهی ایشان به اماکن مذهبی و پشت سر ایشان نماز خواندن برای اثبات انقلابی گری کفایت میکند ) وقتی که دوست ایشان جناب مهندس !!!!هاشمی که در مجلس انقلابی رئیس کمیسیون عمران و در دولت معجزه هزاره سوم سرپرست وزارت کشور بود و از همه مهمتر رئیس نظام مهندسی کشور !!!آن هم بدون مدرک !اینجاست که معنی انقلابی گری را خوب میفهمیم.
تازه این موارد انقلابی جزئی از جزئیات خدمات انقلابی دولت عدالت محور اصولگرایان و مجلس انقلابی آنها بوده است .بگذریم ! جناب هدایتخواه شما در صحبتی به دور از اخلاق اظهارات دکتر تاجگردون را ناشی از بیماری جسمی آن دانستید و برای ایشان آرزوی سلامتی کردید. جناب هدایتخواه درد جسمی برای هر انسانی بوجود می آید که کاملا طبیعی است ، ما از خدا میخواهیم آنهایی که ذهن و روحشان بیمار است شفا پیدا کنند !!چرا که درد جسمی به کمک پزشکان قابل علاج است ولی ذهن و روح بیمار را سخت علاج است . استاد اخلاق ؛شما جناب دکتر تاجگردون را دعوت به مناظره کردید آن هم با موضوعی که نشان از سطحی بودن نگاهتان به مسائل است و هدف شما از فضا سازی روزهای اخیر صرفا تبلیغاتی و انتخاباتی است . چرا که مناظره شما و جناب دکتر تاجگردون فقط در مورد عملکردتان در مجلس میتواند قابل تعمل باشد . که در این مورد هم به گواه شکست های پی‌درپی شما در انتخابات های گذشته به نظر می آید، چیزی برای گفتن نداشته باشید .
با کدام منطق یه چهره صرفا اقتصادی با یک شخصیت به ظاهر سیاسی و فرهنگی (که صد البته مصونیت کامل دارد )باهم مناظره کنند ؟ شاید با منطق هم قطاران شما که در مناظره اعتقادی به بحث کارشناسی ندارید و به دنبال هیاهو و هیجان و شعار دادن برای رسیدن به اهداف از قبل تعیین شده خود هستید امکان پذیر باشد . چرا که شما تفاوت بین صحبت کردن در فضای مناظره و سخنرانی در مکانهای عمومی و راه پیمایی ها را درک نمیکنید . و در این چند سال اینقدر از تربیون های عموی در جهت رسیدن به اهداف خود استفاده کردید که همه آنها را مثل هم میبیند .
استاد عزیر این همه دست پا زدن برای رسیدن به کجا ؟ شما که مدعی اخلاقی، و جناب تاجگردون را متهم به استفاده از بیت المال برای تبلیغات انتخابات میکنید ، از شما سوال دارم ؟ آیا با روش ناجوانمردانه و پرونده سازی و تهمت زدن ، زمینه حذف رقیب را فراهم کردن انقلابی گری است ؟جناب اخلاق مدار!! شما چرا در هیچ دوره ای از انتخابات حاضر به رقابت با یک اصلاح طلب شناسنامه دار نشدید؟ تا اینکه در انتخابات دور نهم و دهم، مردم بجای نگاه کردن به رقیب شما فقط و فقط با خشم نه گفتن به شما به صحنه آمدند . آیا این انقلابی گری است که لیدر های شما در انتخابات بجای تبلیغات برای حضرتعالی، دنبال پرونده سازی جهت حذف رقیب باشند ؟ جناب هدایتخواه مردم گچساران در اوج مشکلات مالی کشور به جاده ها و پتروشیمی و زمین های زیرآب رفته خود افتخار میکنند. اما در مقابل مردم یاسوج در دوره شما آن هم در زمان ثروت های افسانه ای نفت بود فقط احساس حقارت میکنند … فقر و بیکاری و فساد اداری ، خروجی انقلابی گری شما بود استاد! امروز بر همگان ثابت شد که تفکر و جریان شما نه دغدغه دین را دارد نه انقلاب را !!
بلکه از هر راهی برای رسیدن به قدرت استفاده میکنید …جناب هدایتخواه ، مدعی دینداری و اخلاقی مداری! از شما سوال دارم در این استان به غیر از شما فرد معتقدی نبود که مسئولیت آستان قدس را بر عهده بگیرد تا شما که در مظان کاندیداتوری هستید ؟؟؟ استاد عزیر خواهش میکنم به آستان قدس و امام رضا(ع) رحم کنید و بگذارید اعتقادت مردم در امان باشند .
جناب هدایتخواه شما از نقد عملکرد جناب دکتر تاجگردون عاجز بودید و ترجیح دادید مثل همیشه به بزرگان اصلاحات و جریان مردمی آن حمله کنید. هشت سال کافی نبود، ساعت ها و روزها با در اختیار داشتن تربیون ها و نهادهای عمومی که با پول بیت المال تغذیه میشدند علیه اصلاحات و رهبران آن سخنرانی کردید .نتیجه آن همه هزینه چه بود ؟ خروجی انتخابات ۹۲ و ۹۴ و ۹۶ قدرت تاثیر شما بر مردم را ثابت کرده است . هرچند هیچ وقت رای مردم و فکر مردم برای شما و جریانت مهم نبود !!! جناب هدایتخواه شما دکتر تاجگردون را متهم به حمایت از مدیران متخلف کردید !به قول آقای دکتر روحانی یا للعجب!!اگر حمایت دکتر تاجگردون از مدیری که چند نیروی خدماتی بکار گرفته جرم است.
شما و هم قطارانت بخاطر حمایت از دولت مهرورز احمدی‌نژاد که با افتخار میگفت قانون را رعایت نمیکنم و فساد اداری و مالی سیاسی را در کشور نهادینه کرده ،جنایت کردید . جناب هدایتخواه در هشت سال نمایندگی تان و در دولت پاک دست محبوبتان چقدر نیروی غیرقانونی و نور چشمی وارد دستگاه های اجرایی کردید ، حمایت از دکتر ارژنگ در دانشگاه یاسوج و سفارش بورسیه های غیر قانونی از خدمات انقلابی شما بود؟ آیا خودی و غیر خودی کردن مردم و در مقابل هم گذاشتن آنها ، انقلابی گری است ؟
جناب هدایتخواه فرمودید که دکتر تاجگردون برای دست بوسی پیش جناب آقای خاتمی میروند . خاتمی را به نجابتش میشناسند و دوست و دشمن به این اعتراف کردند. پس خود بهتر میدانید اهل دست بوسی نیست .. احتمالا شما رفت آمدت به مشهد زیاد شده و حدسم این هست که نمایندگی آستان قدس هم پاداش بوسه بر دست سروتان جناب رئیسی بوده است . مبارکت باشد !! جناب هدایتخواه شعار زنده باد مخالف من افتخار اصلاحات و آقای خاتمی است که به آن عمل کرد ..نمونه اش همین که شما بعد از توهین به نماینده و مردم گچساران براحتی در شهر آنها سخنرانی کردید . اما در هشت سال حاکمیت یک دست اصولگرایان، ستاره دار کردن دانشجویان منتقد، بستن روزنامه ها ، برخورد با فعالان سیاسی و مدنی ، صرفا بخاطر داشتن عقیده متفاوت شما.. پاسخ شما به شعار زنده باد مخالف من بود .
بگذریم استاد؛ شما که دارید به اتفاق سرورتان به بهشت میروید راستی یک سوال دارم ؟ شما که در این دنیا با موسیقی و کنسرت مخالف بودید !!در عجبم آنجا با تتلو که همراه ، سرورتان است چطور کنار میآیید. … خوش بگذرد آنجا سه نفری( بذار تو حالم خودم باشم !!!)
اسماء رضائیان