پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیر امور شعب بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در یک ارتقای شغلی قابل توجه، مدیریت این بانک را در استان بزرگ کرمان به عهده گرفت و بهنام فرحبخش جانشین او شد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، اله داد محمدی که از دوران معاونتش در بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، با حضور در جلسات استانی و اشرافش بر مسائل بانکی نشان داده بود که قابلیت رشد و پیشرفت در حوزه مدیریت را دارد به سمت مدیر امور شعب بانک کشاورزی این استان رسید.

او در چندین سال مدیریت در این استان همواره یک قطب همه فعالیت‌های اقتصادی و بانکی در حوزه تولید به ویژه کشاورزی بود و از سوی دیگر جدیت و سخت‌گیری‌اش در اعطای پول بیت‌المال به متقاضیان از او مدیر قابلی ساخته بود.

محمدی تعصب قابل تقدیری روی کارش داشت و روحیه انتقادی‌اش در جلسات سطح اول این استان و حتی در حضور استاندار، برای رسانه‌ها مشهود بود؛ او هرچند نگاه حمایتی به تولید و اشتغال داشت اما همواره هم با برخی تصمیمات غیرکارشتاسی در برخی جلسات از جمله ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مخالفت داشت و معتقد بود باید تولیدگر واقعی را بشناسیم و پول را دست او بدهیم تا شغلی ایجاد کند و درآمدی کسب کند.

با این عملکردها بود که او در چند مقطع از جمله جشنواره شهید رجایی، مدیر برتر حوزه بانکی شد و هر جا عملکرد بانک‌ها مورد ارزیابی بود، بانک کشاورزی در صدر بانک‌ها به ویژه در حوزه اعطای تسهیلات قرار داشت.

او مزد این رویکرد مدیریتی‌اش را گرفت و امروز به عنوان مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان کرمان منصوب شد، استانی که حدود ۸۰ شعبه بانک کشاورزی دارد و یکی از قطب‌های کشاورزی کشور است.

این در حالی است که استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۱ شعبه بانک کشاورزی دارد و مسئولان کشوری این بانک، به اله داد محمدی اعتماد کردند تا گلیم بانک کشاورزی در استان پهناور کرمان را نیز از آب موج‌دار اقتصاد و نوسانات آن، بالا بکشد.

بهنام فرح‌بخش از معاونت بانک کشاورزی استان فارس نیز به کهگیلویه و بویراحمد آمد تا جانشین محمدی شود؛ او فردا دوشنبه رسما روی صندلی مدیریت شعب این بانک در کهگیلویه و بویراحمد می‌نشیند.

انتهای پیام/بنام-ک