پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی مدیران استانی کار نکردن خود را با این بهانه که از سازمان بازرسی و دیوان محاسبات ترس دارند، توجیه می‌کنند.

به گزارش  ریواس جنوب از یاسوج به نقل از خبرگزاری تسنیم ، علی محمد احمدی ظهر امروز در نشست بررسی روند اجرایی طرح پایلوت پیشرفت و آبادانی شهرستان لنده اظهار داشت: اجازه نمی‌دهم مدیران ناکارآمد، عدم توانایی خود را به بهانه ترس از نظارت‌های سازمان بازرسی و دیوان محاسبات توجیه کنند.

وی با تاکید بر اینکه مدیری که از کار کردن ترس دارد به جایی می‌فرستم تا آموزش جرات را فرا بگیرد، عنوان کرد: کار برای مردم، توسعه و رفع فقر و محرومیت ترس از دستگاه نظارتی ندارد و باید بپذیریم این مدیران با این بهانه می‌خواهند ناکارآمدی خود را توجیه کنند.

احمدی خواستار همکاری و تعامل بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی استان برای اجرای سریع و دقیق طرح پایلوت آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده شد و افزود: پیشنهادها و اولویت‌ها دستگاه‌ها مشخص و به بنیاد مستضعفان ارائه شود.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بازدید چند روز اخیر مدیران این استان از شهرستان قلعه گنج کرمان بیان کرد: در این شهرستان نیز طرح آبادانی و پیشرفت توسط بنیاد مستضعفان به نحو مطلوبی اجرایی شده است.

احمدی تاکید کرد: در این بازدید مشخص شد خروجی کار مناسب و عزم بنیاد مستضعفان برای اجرایی شدن این طرح و رفع محرومیت در شهرستان لنده جدی است ولی باید بدانیم کجا بوده و باید به چه نقطه‌ای برسیم.

وی با اشاره به اینکه اقدامات پراکنده در زمینه‌های مختلف شاید چهره شهر و روستا را تغییر دهد ولی نمی‌تواند به اهداف اصلی برسد، بیان کرد: انتظار می‌رود وضع موجود و خروجی بعد از اجرای طرح تحلیل شود.

انتهای پیام/د