پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مختار مشهدی‌زاده، شهردار لنده در واکنش به اتهامات روزهای اخیر رئیس شورای اسلامی این شهر پیرامون رشوه و فساد و رانت در این نهاد، گفت: نمی‌دانم چرا ذهن مردم را بی‌خودی درگیر این مسائل بی‌اساس می‌کنید، هر وقت خواستید شهردار جدیدی انتخاب کنید؛ من نمی‌توانم بستگان شما را استخدام کنم؛ او همچنین رسما از نهادهای نظارتی برای حسابرسی شفاف از شهرداری لنده دعوت کرد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، در روزهای اخیر رئیس شورای اسلامی شهر لنده در فضای مجازی و مطبوعات دست به افشاگری‌هایی پیرامون رشوه و فساد و عدم توجه به قوانین پروژه‌ها و بودجه‌های شهرداری زد  {اینجا کلیک کنید}که این اتهامات با واکنش شهردار لنده مواجهه شده است.

 مختار مشهدی‌زاده در متنی  خطاب به  مردم و اعضاء شورای اسلامی شهر آورده است: همانگونه که مستحضرید اینجانب مختار مشهدی زاده با سابقه ۲۷ سال خدمت در جایگاه یک جهادگر طی انتخاب شورای اسلامی لنده به عنوان شهردار این شهر محروم و عقب نگه داشته شده مشغول خدمت شدم.

شهدار لنده

 اگر چه از همان ابتدا برخی دوستان دلسوز که از روحیات من اطلاع داشتند درخواست کردند که وارد این فضا نشوم لیکن به عشق خدمت به مردمی که لیاقت بهترین‌ها را داشتند و به قصد ایجاد تغییر در شرایط بحرانی شهرم به توصیه‌های این دوستان اعتنایی نکرده و پا در این راه نهادم.

در ادامه بیان شده است: مردم ادیب و با فرهنگ لنده شاهد هستند که از ابتدای شروع به کار بر حسب وظیفه به همراه سایر همکاران خدومم در شهرداری به صورت شبانه‌روزی در حال خدمت و انجام مسئولیت‌های محوله هستیم و با وجود شرایط رکود اقتصادی و همچنین کمبود اعتبارات تحولات به وجود آمده برای همگان محسوس است و پروژه‌های عمران شهری مکرر در حال اجرا می‌باشد.

خدا را شاهد می‌گیرم این جانب به عنوان یک رزمنده دفاع مقدس هنوز خود را در خط مقدم احساس می‌کنم و حتی در شرایط فعلی خدمت به مردم مستضعف شهرم را کمتر از ایجاد خا‌کریزهای عملیات والفجر ۸ نمی‌دانم.

 متاسفانه مدتی است با گسترش فعالیت‌های عمرانی برخی از اعضاء شورای شهر و افراد سیاسی شناسنامه‌دار این جانب را تحت فشارهای مختلف قرار داده تا در واگذاری پروژه‌ها منافع نزدیکانشان را لحاظ نمایم و در کمال ناباوری این سهم‌خواهی‌ها را عادلانه عنوان می‌کنند، اخیرا هم در چندین نوبت شهرداری را برای به کارگیری غیرقانونی و خارج از ضابطه فرزندان دوستان و نزدیکانشان تحت فشار قرار می‌دهند.

در ادامه خاطرنشان شده است: علیهذا به این دسته از اعضاء محترم شورای اسلامی شهر  اعلام می‌کنم منصب شهرداری شهر لنده برای اینجانب فقط به جهت اینکه فرصتی برای خدمت به مردم بوده دارای ارزش است و هر زمان که مصمم شدید جلسه‌ای منعقد کنید و شهردار جدیدی انتخاب کنید و نیازی نیست که افکار عمومی مردم مظلوم  منطقه را مشوش نمایید زیرا برای من فقط رضای خدا و عهدی که با دوستان شهیدم بسته‌ام مهم است.

در پایان به اطلاع مردم شریف لنده می‌رسانم که رسماً از سازمان‌های نظارتی و امنیتی استان درخواست حسابرسی و بررسی دقیق شرایط فعلی و سابق شهرداری و شورای شهر لنده را کرده‌ام.

وَ تَمَّتْ کَلِمَةُ رَبِّکَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَدِّلَ لِکَلِماتِهِ .

به گزارش ریواس جنوب، مشهدی‌زاده از مدیران حوزه جهاد کشاورزی است که با روحیات خاکی و مردمی در افکار عمومی شناخته شده است؛ او گاها بیل دست می‌گیرد و خودش جداول شهر لنده را بدون هیاهوهای رسانه‌ای تمیز می‌کند.