پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به وضعیت نامظلوب کار و اشتغال در این استان، گفت:ریشه همه مشکلات فعلی، فقر فرهنگی است و ما هر جایی که مردم به ما نیاز داشته باشند، ورود می‌کنیم، هر جا بصیرت سیاسی نیاز باشد باز هم هستیم اما در سیاست‌بازی‌ها هرگز نیستیم.

خرمدل

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، سردار حمید خرمدل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: نرخ بیکاری فعلی در استان کهگیلویه و بویراحمد با وجود ظرفیت‌های کم نظیر در بخش‌های مختلف از جمله گردشگری، آب، نفت و گاز، جنگل و کشاورزی زیبنده نیست.

وی با بیان اینکه جوانان این استان کار را تنها پشت میز نشینی در ادارات دولتی می‌دانند، عنوان کرد: رسانه‌ها، مسئولان و صاحبنظران حوزه‌های مختلف برای تغییر این نگاه از هیچ کوششی دریغ نکنند.

خرمدل توسعه فرهنگی را مقدمه و زیربنای توسعه در دیگر بخش‌ها دانست و تاکید کرد: فقر فرهنگی دلیل بسیاری از مشکلات، فقر و محرومیت‌ها در این دیار با سرمایه‌های عظیم خداوندی از جمله ۲۵ درصد نفت و گاز،  ۱۰ درصد آب‌های سطحی و ۶ درصد جنگل‌های کشور است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هرکجا نیاز مردم باشد حضور پیدا می‌کنیم و در مسائلی که نیاز به بصیرت سیاسی باشد، هستیم ولی در سیاست‌ بازی‌ها ورود نمی‌کنیم.

خرمدل برای فعالیت‌های فرهنگی در محلات و روستاها با محوریت روحانی محله وارد می‌شویم، بیان کرد: برای اعتلای انقلاب اسلامی با تمام وجود تلاش می‌کنیم.

انتهای پیام/د