پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: معارضات مردمی و مشارکت پایین مردم، محدودیت‌های بزرگی سد راه خدمت جهادی به جامعه کشاورزی است.

به گزارش ریواس جنوب ازیاسوج،  الیاس تاج‌الدینی عصر امروز در نشستی با حضور نماینده مردم بویراحمد در مجلس، فرماندار بویراحمد و جمعی از مدیران بخش کشاورزی این استان اظهار کرد: بیشترین مراجعات و بیشترین دغدغه‌های مردم به مسئولان ارشد و نمایندگان مجلس، در حوزه کشاورزی است که ضرورت دارد این بخش در تصمیم‌گیری‌ها جدی‌تر دیده شود.

وی با بیان اینکه به حمایت‌های استاندار و پیگیری‌های نمایندگان مجلس برای پیشبرد اهداف بیش از گذشته نیاز داریم، افزود: جهت‌گیری ما، تکمیل طرح‌های کلان و تعریف طرح‌هایی جدیدی است که به کمک اعتبارات ملی آن‌ها را به بهره‌برداری برسانیم لذا به این حمایت‌ها و پیگیری‌ها نیاز داریم.

تاج‌الدینی با اشاره به اجرای طرح‌های در دست اجرا در حوزه آب و خاک و اموراراضی (سنددار کردن اراضی) افزود: واقعیت این است که گاها معارضات خود مردمی که ما می‌خواهیم برای انها کار کنیم و همچنین روحیه ضعیف کار تیمی و مشارکت پایین مردم در اجرای این طرح‌ها یک محدودیت بزرگ برای مجموعه جهاد کشاورزی است.

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی خطاب به همکارانش تصریح کرد: اگر دنبال کار جهادی و بسیجی هستید، کارها را از مدار قانون پیش ببرید و ترس و لرز از بازرسی را کنار بگذارید چرا اگر چنین فضایی حاکم شود هیچ کاری جلو نمی‌رود؛ از طرفی دستگاه‌های نظارتی نیز لازم است با واقع‌بینی در جهت خدمت به مردم، ضمن تکیه بر قانون‌مداری، موانع را از سر راه بردارند چرا که هدف همه ما در این نظام اسلامی باید یک هدف واحد باشد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از صحبت‌هایش با بیان اینکه نماینده مردم بویراحمد و دنا حمایت بسیار خوبی از حوزه کشاورزی دارند، گفت: در طر‌ح‌های کلان و اقدامات زیربنایی و مهم‌تر از این‌ها جذب اعتبارات ملی و افزایش سهم این استان از پول‌های متفرقه و اختیارات وزرا، مجمع نمایندگان این استان نقش مؤثری دارند و جای کار بسیار داریم.

انتهای پیام/بنام