پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقطه به نقطه استان کهگیلویه و بویراحمد به هم مرتبط است، گفت: نباید به جان هم بیفتیم؛ زارعی افزود: خداوند اصلاح کند آنانی که موجب مرزبندی و خط‌کشی در این استان می‌شوند.

زارعی غلام محمد

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، غلام‌محمد زارعی در جمع برخی مدیران شهرستان بویراحمد بیان کرد: من از همه مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد انتار دارم که به مانند یک پدر همه نقاط استان را ببینند و فرصت‌ها و امکانات را بر اساس عدالت توزیع کنند.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: من فققط می‌گویم خداوند آن‌هایی که موجب مرزبندی و خط‌کشی بین مردم و مناطق مختلف این استان می‌شوند را اصلاح کند و آن‌ها را متوجه اشتباهشان بکند.

وی افزود: انشقاق چیزی جز ضرر برای مردم هیچ سودی ندارد و تاریخ بهترین گواه برای عملکرد همه ما خواهد بود.

زارعی ادامه داد: همه این استان یک مجموعه واحد است و هیچ منطقه‌ای در آن جدا از این پیکره واحد نیست اما برخی رقابت‌های بی‌مورد و اقدامات ضد وحدت موجب انشقاق می‌شود.

وی با بیان اینکه همه استان کهگیلویه و بویراحمد را کمتر از سه ساعت می‌شود رفت و فاصله یاسوج تا دهدشت سه ساعت و تا گچساران دو ساعت است، ابراز کرد: ما یک مجموعه متصل و یکپارچه هستیم و دلیلی ندارد که به جان هم بیفتیم و رقابت‌های کاذب و بی‌مورد با هم داشته باشیم.

زارعی تصریح کرد: امروز رسانه‌ها بالای سر ما هستند و اگر یک قلم و یک قدم ضد اتحاد این مردم و یا در تضییع حقوق دیگری برداریم و امضا کنیم، آن را فریاد می‌زنند و افکار عمومی ما را به چالش می‌کشانند لذا انتظار از همه ما این است که نگاه‌های عادلانه‌ای در مدیریت داشته باشیم و همه استان را به یک چشم ببینیم.

انتهای پیام/بنام