پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بزودی ۳ پروژه پروژه بزرگ درمانی در این استان با حضور وزیر بهداشت و مسئولان استانی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، محمد غلام نژاد حاشیه بازدید بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت، اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده بزودی بیمارستان بزرگ یاسوج، بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت و اورژانس دهدشت با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح می‌شوند.

وی خواستار تسریع در روند برطرف کردن کاستی‌های ناچیز پروژه‌های در آستانه افتتاح شد و افزود: در بازدید امروز مسائل و مشکلات پروژه‌ها از نزدیک بررسی و تصمیمات لازم گرفته شد.

غلام نژاد ابراز کرد: امیدوارم با حمایت و نگاه ویژه دولتمردان و وزیر کاردان و دغدغه مند بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین پیگیری‌های مجموعه هیئت رئیسه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج شاهد ارتقای شاخص‌ها در حوزه بهداشت و درمان باشیم.

به گزارش وب‌دا، دکتر محمد غلام نژاد سرپرست معاونت توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از پروژه‌های مختلف شامل بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت، کلینیک درمانی گچساران و مرکز IVF (ای وی اف) بیمارستان بی بی حکیمه (س) بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفت.

 

انتهای پیام/د