پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این سازمان به بیمه‌شدگان خود و جامعه هدف تعهدات سنگینی دارد که باید برای ارائه خدمت بهتر و آسان‌تر و امیدبخشی به آنان، تلاش بیشتری شود.

نورمحمدی

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، عباس نورمحمدی همرا با کارشناسان اداره کل تامین اجتماعی استان در برنامه ملاقات عمومی ضمن رسیدگی به درخواست ها و مسایل و مشکلات بیمه شدگان ، مستمری بگیران و کارفرمایان به پرسش های مراجعه کنندگان پاسخ دادند .

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد هم چنین با حضور در واحدهای مختلف شعبه ، چگونگی ارایه خدمات به مردم را مورد بررسی قرار داد و بر پاسخ گویی سریع و دقیق به مراجعه کنندگان تاکید کرد .

نورمحمدی اظهار داشت : سازمان تامین اجتماعی با اقشار مختلف شامل کارگر ، کارفرما ، بیمه شده و مستمری بگیر سر و کار دارد و تعهدات سنگینی نسبت به ]نها دارد ؛ بنابراین کارکنان سازمان باید همه توان و تلاش خود را برای اریه خدمت بهتر و جلب رضایت آنان به کار بگیرند .

وی افزود : سازمان تامین اجتماعی امانت دار بیمه شدگان است و مستمری بگیران و بیمه شدگانی که به شعب سازمان مراجعه می کنند ، حق خود را مطالبه می کنند و همه کارکنان موظف هستند د ر راستای افزایش اعتماد عمومی ، درخواست های آنان را در چارچوب قوانین و مقررات تا دستیابی به نتیجه دنبال کنند و با تلاش و خدمت رسانی بهتر ، جایگاه سازمان را بهبود بخشند .

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت : رسالت سازمان تامین اجتماعی حمایت از تولید و امیدبخشی به نیروی کار است و سیاست راهبردی سازمان این است که با بهره گیری از ابزارهای نوین و الکترونیکی کردن امور ، به تسهیل ارایه خدمات به شرکای اجتماعی کمک کند .

در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخ گویی به مخاطبان ،مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در شعبه تامین اجتماعی یاسوج به درخواست های مراجعه کنندگان رسیدگی کرد .

انتهای پیام/د