پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرمانده انتظامی پاسارگاد گفت: ماموران انتظامی موفق به کشف ۱۲۲ راس احشام به ارزش یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال شدند.

 

به گزارش ریواس جنوب، فرمانده انتظامی پاسارگاد گفت: ماموران انتظامی موفق به کشف ۱۲۲ راس احشام به ارزش یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال شدند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سرهنگ محمد نیکبخت فرمانده انتظامی پاسارگاد بیان کرد: در جهت اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی این شهرستان هنگام کنترل محور‌های مواصلاتی، یک دستگاه کامیون و یک دستگاه وانت نیسان حامل احشام قاچاق را شناسایی و توقیف کردند.

وی با اشاره به توقیف ۱۲۲ راس گوسفند قاچاق از این کامیون و وانت نیسان، افزود: این احشام بدون هرگونه مجوز قانونی و بهداشتی بوده و سودجویان قصد داشتند آن‌ها را به استان اصفهان ببرند که با هوشیاری ماموران در اقدام خود ناکام ماندند.

فرمانده انتظامی شهرستان پاسارگاد با بیان اینکه، ارزش ریالی احشام کشف شده برابر نظر کارشناسان، یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این خصوص ۲ نفر متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

به گزارش ریواس جنوب؛ با افزایش قاچاق دام به خارج از کشور در هفته های گذشته منجر به کمبود عرضه و افزایش چند برابری قیمت گوشت شده است.

انتهای پیام/ سولماز حسینی