پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

شهردار دهدشت از آغاز به کار جاده منتهی به قبرستان جدید دهدشت خبر داد.

به گزارش ریواس جنوب اسفندیار برخه گفت: معارضات جاده قبرستان جدید شهر دهدشت برطرف و جهت تعریض جاده آگهی مناقصه برگزار و پیمانکار مشخص شد.

وی گفت: انشالله چند روز آینده با اعتباری در حدود ۴۵۰میلیون که برای این پروژه گذاشته شد، این پروژه شروع به کار خواهد کرد.

برخه افزود: جا دارد از مدیرکل آب فاضلاب استان و ریاست محترم آب فاضلاب شهرستان تشکر کنم که در رفع معارضات یاری گر ما بودند.

برخه ادامه داد:  از امام جمعه محترم قلعه ریسی حاج اقا صلواتی و امام جمعه شهر دهدشت حاج آقا حسینی وجناب نیکبخت فرماندار محترم کهگیلویه که هم صدا با ما صدای مظلومیت شهرستان را به گوش مسیولین در این پروژه رساندند تقدیر و تشکر می کنیم.

برخه خبر دیگری هم داشت و تاکید کرد: قبرستان جدید مشکلات دیگری  از جمله جایگاهی که نماز میت در آنجا برگزار میشد داشت که سالها زیر برق فشار قوی بود و هر لحظه احتمال داشت مشکلاتی برای شهروندان ایجاد کند.

برخه گفت در همین راستا شهرداری از منبع داخی خود هزینه کرد و این جایگاه را جابه جا کرد که انشالله تا چند روز آینده این موضوع به طور کامل ساماندهی خواهد شد تا شهروندان در این فصل بارش باران کمتر مشکل داشته باشند .