پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای اداری مهرماه ۹۷ گفت: من اینجا قول می‌دهم که دستگاه قضایی در همه عرصه‌ها و با همه وجود، حامی مدیران اهل کار باشد و با همراهی آنان در اجرایی شدن برنامه‌ها و اهداف خیر آن‌ها کمک کند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، حجت‌الاسلام غلام‌رضا مزارعی در شورای اداری مهر ماه گذشته در جمع مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به استاندار این استان گفت: حقیقتا آقای احمدی تمام وقت خود را برای خدمت به مردم گذاشته است و به مثابه یک مدیر جهادی عمل می‌کند.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از همه مدیران این استان خواست تا برای خدمت به مردم پشت سر آقای استاندار قرار بگیرند و روی حمایت دادگستری حساب باز کنند.

او افزود: لازم است همه مسئولان ما همت به خرج دهند و با کار و تلاش به گونه‌ای مدیریت کنند که از شرایط فعلی عبور کنیم.

وی ادامه داد: فرمانداری و استانداری، دادگستری و استانداری، سپاه و استانداری ندارد، همه ما زیر سایه این نظام مقدس اسلامی هستیم و مدیر اجرایی و قضایی و نظارتی همه باید در راستای یک هدف تلاش کنند.

مزارعی با بیان اینکه نباید مدیران کوتاهی کنند، ازآقای استاندار خواست تا بین مدیرانش مسابقه خدمت بگذارد و بدانند که ما هم در کنار آن‌ها هستیم.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مدیرانی که بهترین خدمات و کارها را دارند به ما معرفی کنید و همچنین مدیرانی که سهل‌انگار و کم‌کار هستند را نیز معرفی کنیم تا هر دو گروه اشتهار کشوری پیدا کنند و هم تشویق و هم تنبیه باشد.

وی گفت: همه مدیران باید به دنبال دعای خیر مردم باشند.

مزارعی یادآور شد: من قول می‌دهم دستگاه قضا در همه عرصه‌ها، مدیران را همراهی و در اجرای برنامه‌های آنان، کمک کند.

انتهای پیام/بنام-ک