پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیر امور آب و فاضلاب شهری دوگنبدان افزود: در سال جاری تا کنون هیچ نیروی رسمی، قراردادی، مدت معین و تامین نیروی انسانی در آب و فاضلاب دوگنبدان بکار گرفته نشده است.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهری دوگنبدان، سیدبهنام پاد در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به انتشار برخی اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر جذب نیرو در آبفای دوگنبدان عنوان کرد: جا دارد که مسئولان سایت ها و صفحات مجازی، قبل از انتشار این گونه اخبار نسبت به صحت سنجی گزارشات دریافتی اقدام و سپس خبر را منتشر نمایند.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری دوگنبدان افزود: در سال جاری تا کنون هیچ نیروی رسمی، قراردادی، مدت معین و تامین نیروی انسانی در آب و فاضلاب دوگنبدان بکار گرفته نشده است.

وی با بیان اینکه جذب نیروی جدید طی سال اخیر در آبفای دوگنبدان از اساس کذب است،تصریح کرد: بدیهی است اگر پیمانکار بهره برداری تاسیسات آب و فاضلاب، با توجه به نیاز خود برای انجام قرارداد مربوطه با آبفای استان، از نیرویی به صورت موقت و یک ساله استفاده می نماید ، هیچ گونه ارتباط کاری و استخدامی با آبفای دوگنبدان ندارد.
پاد با اشاره به اینکه در بخش دیگری از این خبر خلاف واقع از عدم پرداخت مطالبات و مزایای معوقه کارکنان آبفا در یک ‌سال اخیر را عنوان نموده است، گفت: این موضوع هیچ گونه صحت و سقمی ندارد کما اینکه طی سه سال اخیر به رغم مشکلات اقتصادی و تاخیر در پرداخت به موقع هزینه قبوض آب و فاضلاب توسط برخی مشترکین، حقوق کارکنان آبفای استان در ۲۲ تا ۲۹ هر ماه پرداخت می شود که این موضوع خود علاوه بر آنکه بی نظیر بوده، رضایت کارکنان را در این زمینه به دنبال داشته است.

مدیر امور آب و فاضلاب دوگنبدان خاطرنشان کرد: با توجه به حجم بالای بیکاری در جامعه، انتشار این گونه اخبار مغرضانه و به دور از واقعیت موجب تشویش اذهان عمومی و بی اعتمادی شهروندان به مسئولان و خدمتگزاران نظام خواهد شد و به همین دلیل امور آبفای دوگنبدان در صورت تکرار این موارد، نسبت به به پیگیری قضایی عاملان انتشار آن اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/ د