پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرمانداران کهگیلویه و چرام به دلیل کم‌کاری در جذب اعتبارات اشتغال روستایی از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد احضار شدند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، در جلسه شورای اشتغال استان کهگیلویه و بویراحمد که عملکرد شهرستان‌های هشت گانه این استان از سوی پروانه نیکمرام قرائت شد، شهرستان‌های کهگیلویه و چرام عملکرد ناامیدکننده‌ای داشتند تا جایی که این فرمانداران حتی در جلسه هم حاضر نشدند چرا که حرفی برای گفتن نداشتند.

این درحالی است که شهرستان گچساران با جذب همه سهمیه خود به دنبال افزایش سهمیه است و بقیه شهرستان‌ها نیز به تناسب انتظاری که از آنها می‌رفت، خوب عمل کردند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در همین زمینه گفته است که فرمانداران من به ویژه فرمانداران کهگیلویه و چرام بدانند که من چیزی مهمتر از بحث اشتغال از آن‌ها نمی‌خواهم.

علی‌محمد احمدی از فرماندارانش خواست تا روی موضوع اشتغال و جذب اعتبارات اشتغال‌زایی وقت و انرژی بگذارند و هنر مدیریتی خود را نشان دهند.

او گفت که دور زدن تحریم‌ها فقط انتقال پول و ارز نیست بلکه جبران آسیب‌ها به فضای کسب و کار و خلق فرصت‌های اشتغال جدید از اقدامات مهم مورد انتظار است.

احمدی با بیان اینکه دولت برای اشتغال حداقل حفظ وضعیت موجود برنامه دارد، تصریح کرد: ما در این شرایط انتظار معجزه نداریم اما با اعتبارات خوبی که وجود دارد حداقل نباید شاهد افت اشتغال باشیم.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، جعفر نیکبخت و هادی فتاحی اصل بعد از دهه فجر برای توضیح و پاسخ به استاندار راهی یاسوج خواهند شد.

انتهای پیام/بنام-ک