پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

 به گزارش ریواس جنوب، به نقل از ایرنا، عنایت الله رحیمی سه شنبه در پنجمین روز از دهه مبارک فجر، در آیین افتتاح چند طرح گازرسانی در شهرستان مرودشت افزود: دولت وظیفه دارد برای حل مشکلات مردم در حد توان و مقدورات و منابعی که در اختیار دارد اقدام و خدمات به مردم ارائه کند.
او ادامه داد: در این بین، پاسخگویی به تمام خواسته ها نیازمند تامین اعتبارات و منابع مورد نیاز است که تحقق بخشی از این منابع به شیوه تصمیم گیری، نوع اهداف تعریف شده و شرایط بین المللی باز می گردد.
وی با اشاره به تلاش های دشمنان برای وارد آوردن فشار به مردم و نظام طی ۴۰ سال گذشته اظهار داشت: امروز نیز همانند گذشته برخی نمی توانند استقلال جمهوری اسلامی را ببینند و نمی خواهند دین باوری را در این کشور حاکم ببینند و قطعا موانع و مشکلاتی ایجاد می کنند.
او اظهار داشت: ایستادگی و مقاومت در مقابل سختی هایی که دشمنان ایجاد می کنند هزینه هایی برای کشور و مردم داشته اما مردم حاضر به پرداخت این هزینه ها شده اند اما نپذیرفته اند که تحت سلطه استعمار قرار گیرند.
رحیمی گفت: اگر به دنبال استقلال، آزادی، آبادانی و توسعه کشور هستیم، اگر می خواهیم می خواهیم آزادانه و بدون دخالت دیگران سرنوشت خود را تعیین کنیم، راه آن تکیه بر توان خویش و مقاومت در مقابل سختی ها در جهت رسیدن به اهداف و آرمان ها و توسعه و پیشرفت است.
استاندار فارس افزود: امروز نظام جمهوری اسلامی با تکیه بر مردم و در سایه رهنودهای رهبر معظم انقلاب و کوشش های دولتمردان و خدمتگزاران نظام، مسیر توسعه و پیشرفت را با سرافرازی و اقتدار طی می کند.
این طرح ها با ۲۸۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
ارزش کل طرح های گازرسانی که در دهه فجر امسال در فارس به بهره برداری می رسد ۶۶۹ میلیارد تومان عنوان شده است.
مرودشت در ۴۵ کیلومتری شمال شیراز است.

انتهای پیام /سولماز حسینی