پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در تذکری جدی به ریاست دانشگاه علوم پزشکی این استان گفت که نمی‌شود کار مردم را قفل کرد، این آقای ایلامی چند روز خارج است چند روز هم که به ایران می‌آید، تهران است؛ این‌طوری نمی‌شود حالا اگر تهران رفتن‌ها برای مردم دستاوردی داشته باشد، باز خوب است.

ایلامی اورنگ

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، غیبت اورنگ ایلامی در نشست شورای برنامه‌ریزی و بی‌اطلاعی معاون او از موضوع جلسه و همچنین تذکر جدی حسن نوروزی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی این استان موجب شد تا استاندار کهگیلویه و بویراحمد حرف‌های مهمی خطاب به ریاست دانشگاه علوم پزشکی بزند.

یکی از دستور کارهای شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد ارائه گزارشی از سوی دستگاه‌های دولتی پیرامون جذب اعتبارات متمرکز ملی بود که در این نشست قرار بود که دانشگاه علوم پزشکی، راه و شهرسازی و چند اداره دیگر در این زمینه گزارش دهند اما ریاست دانشگاه علوم پزشکی نه تنها غایب بود بلکه معاون پشتیبانی او نیز به گفته استاندار کهگیلویه و بویراحمد، بی‌اطلاع بود.

وقتی گزارش دانشگاه علوم پزشکی به موقع آماده نشده بود، حسن نوروزی خطاب به آقای استاندار گفت که آقای احمدی بحث این گزارش خاص نیست به طور کلی ما هر کاری می‌کنیم که دانشگاه علوم پزشکی، اطلاعاتی را به ما بدهد، نمی‌دهد؛ در بهترین حالت، نیم ساعت قبل از جلسه چیزی برای ما می‌فرستند.

همین اظهارنظر بهانه‌ای شد تا علی‌محمد احمدی بار دیگر در جلسات سراغ اورنگ ایلامی را بگیرد؛ او خطاب به غلام‌نژاد، معاون دانشگاه علوم پزشکی گفت که این آقای ایلامی کجاست؟

تا جایی که من می‌دانم، او چند روز خارج از کشور است، بعد هم که می‌آید، می‌رود تهران و حتی جلسات هم نمی‌آید که بخواهد اطلاعاتی که استان می‌خواهند، بدهد!

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت که واقعا اینطور نمی‌شود، بالاخره کار استان باید جلو برود.

او گفت که بدتر اینکه معاون او هم بی‌اطلاع است، حالا که ایشان نیستند و نیازی به گزارش دانشگاه نیست.

احمدی با بیان اینکه مدیر باید وقت بگذارد و با اطلاع و تسلط کامل به شورای برنامه‌ریزی این استان بیاید، تصریح کرد:  دانشگاه علوم پزشکی باید پای کار باشد و با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و دیگر مدیران همکاری و تعامل داشته باشد.

احمدی از ایلامی خواست تا بیشتر وقت بگذارد و بیخیال نباشد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، مدیرکل راه و شهرسازی نیز در این نشست حرفی برای گفتن نداشت و تقریبا از اعتبارات متمرکز ملی بی‌اطلاع بود که استاندار دستور داد تا این موضوع در جلسه بعد بررسی شود.

انتهای پیام/بنام-ک