پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

تلخند شماره ۲۰ ریواس جنوب، جملاتی از استاندار، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، مدیرکل زندان‌ها، مدیرکل کمیته امداد، امام جمعه یاسوج، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، نماینده مردم بویراحمد و دنا، فرماندار گچساران، حوزه هنری، عضو شورای شهر دیشموک، رئیس اتاق بازرگانی، مدیرکل ورزش و جوانان، نماینده مردم کهگیلویه بزرگ، مدیرعامل آب و فاضلاب شهری و فرماندار شهرستان بهمئی را با زبان طنز به چالش کشیده است.

داریوش دیودیده، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه این استان قبل از انقلاب صنعتی نداشت، گفت: هم اکنون این استان به ‌صادر‌کننده سیمان تبدیل شده است.

به جای معیار قبل و بعد انقلاب، شما باید دوران تاریخ را به دو قسمت قبل و بعد از دیودیده تقسیم کنید و بگید که صنعت، در این مدت چه تغییراتی کرده! به جای سیمان هم بهتر بود به مقایسه کالاهایی چون “گوشت” اشاره کنید.

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور عظمت، اقتدار و حماسه ملت ایران و ناکام گذاشتن دسیسه های ۴۰ ‌سال گذشته دشمنان است.

دهه فجر یادآور چیزهای دیگری هم هست؛ مثلا سطح و تعداد پروژه‌های افتتاحی دیگر حوزه‌های انتخابیه استان!

دستاوردهای حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه چهل سالگی انقلاب در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

هنر کردید؛ هر کی جای شما بود امکان نداشت این دستاوردهای نادر را به این راحتی اکران عمومی کنه و اجازه بده همه نگاهشون کنن!

مجتمع بزرگ آبرسانی شهدای شهرستان باشت کلنگ زنی شد.

مواظب باشید، کلنگتون لوله‌ها را نشکونه!

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تجاری سازی دستاوردهای هنرمندان استان ضروری است.

منم میگم ضروریه ولی کی باید تجاری سازی بکنه مهمه که کسی نیست لذا خیلی ضروریه.

مدیرکل زندان های استان با تاکید بر پوشش توانمند سازی آموزشی زندانیان، گفت: بدون توجه به جرم و مجازات زندانی را مددجو می دانیم و به جز سلب آزادی، همه نیازهای اولیه، برنامه های فرهنگی، بهداشتی، درمانی،  آموزش و عقیدتی برای آنها فراهم می شود.

برا همین عملکرد خوبتونه که همه صف کشیدن برای رفتن به زندان!

جمیاری تصریح کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی، تحولات مختلفی رقم خورد و امام خمینی (ره) ‌نیز فرمود که زندان ها باید به دانشگاه تبدیل شود.

دانشگاه ها را که دوستان زحمت کشیدن زندان کردن و ۵۰ درصد قضیه حله؛ اگه شما هم لطف کنید و زندان ها را دانشگاه کنید دیگه همه چی میزون میشه!

عضو شورای شهر دیشموک گفت: قبل از انقلاب تحصیل کردگان ما تنها در حد دیپلم که تعدادشان به تعداد انگشتان دست نمی رسید ولی هم اکنون فقط در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا بیش از ۲۰۰ نفر تحصیکرده مدارج عالی در بخش دیشموک بدون سایر مقاطع تحصیلی همچون کاردانی و کارشناسی دارا هستیم.

با همین شمارش ساده، راز توسعه دیشموک را برملا کردی! پس بگو این همه پیشرفت به خاطر این مدارک دانشگاهی بوده!

مسوول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از پیش بینی حضور حماسی مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال خبر داد.

مگه میشه غیر از این هم چیزی پیش‌بینی کرد!

هم اکنون ۴۰ هزار دانشجو با ۹۰۰ نفر عضو هیات علمی در دانشگاه های مختلف استان فعالیت می کنند.

 مهم نوع فعالیتشون هست و گرنه اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در راهرورهای دانشگاه هم مرتب به هم برخورد می‌کنند بس که زیادن!

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج گفت: با رایزنی های انجام شده توسط اتاق یاسوج زمینه های ارتباط و همکاری مشترک بین دانشگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد و مراکز علمی اسلواکی به منظور بهبود فضای کسب و کار و انتقال تکنولوژی های روز دنیا برقرار می شود.

فرهنگ اقتصادی ما بعیده تغییری کنه تنها خواهشی که از آقای کیانی داریم اینه که شنیدیم اسلواکی فعالیت تجاری خوبی داره خدایی فقط کاری کن که کمال هم‌نشینی ما در اونا اثر نکنه مثل ما بشن.

علی خوان پایه اظهار داشت: با وجود غذاهای سنتی در گچساران باید مجتمع های رفاهی به سمت برندهای خاص برای پاسخگویی به ذائقه های مختلف گردشگران برود.

مگه همین یاسوج و تو اداره راهداری، غذای سنتی نبود که این همه راه رفتین گچساران؟

علوی؛ اصحاب رسانه سهم بسزایی در دستاوردهای چهل ساله انقلاب دارد

شما ما هم هرجا کم میارین، نقشا را میدین رسانه‌ها بازی کنن! آغا ما هیچ نقشی نداریم شما خودتون چکار کردید؟

بهره برداری از ۴۰ پروژه بهداشت و درمان در کهگیلویه و بویراحمد/ وعده دکتر ایلامی محقق شد

ما هم منتظر همین بودیم، حالا که وعده اون محقق شد دیگه دلیلی برای موندنش نیست!

رئیس دانشگاه یاسوج: از بیرون در کارهای دانشگاه دخالت می کنند

شما مشکلتون با دخالت هست یا درون و بیرونش؟ بعدش هم دقیق مشخص کنید بیرون دانشگاه، بیرون استان، بیرون کشور یا از پشت پنجره اتاقتون؟

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده طرح جامع تامین آب شرب شهرهای استان تدوین می‌شود.

مهندس جان خدایی چه عجله‌ای هست حالا، برای این کارای علمی و فانتزی وقت هست شما به کارتون برسید!

امام جمعه موقت یاسوج گفت: گرانی‌ها در بازار کهگیلویه و بویراحمد آزار دهنده بوده و انتظار می‌رود نظارت اثرگذار تری بر بازار و همچنین قیمت‌ها شود.

شاید برای شما آزاردهنده باشه برای مردم که هیچ چیز آزاردهنده نیست و مردم ما صبورتر از این حرفان؛ شما اصلا نگران نباشید.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند و در نوبت این استان کمبود اعتبار داریم که در این زمینه نیازمند ورود خیران هستیم.

تا جایی که ما میدونیم، شما در همه چی نیازمند ورود خیران هستید! وقتی شما خودتون نیازمند هستید خدا به داد نیازمندان واقعی برسه!

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از سال گذشته تاکنون ۱۱ فقره قتل محکوم به قصاص با همکاری دادگستری و شورای حل اختلاف در نهایت منجر به رضایت شد.

آره شما همین پرونده های سنگین و قاتلین را آزاد کنید و بدهکاران خرده را نگه دارید؛ خدایی نگه‌داری از اونا هم راحت‌تره و کم‌هزینه‌تره!

کلینیک جراحی محدود سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان استانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

اینجا نبودین هم اومدین؛ دیگه خیال اورنگ ایلامی هم راحت شد که ضعفاشو سپاه پوشش میده!

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی از طولانی شدن روند اجرایی بیمارستان چرام گلایه کرد و گفت: انتظار می‌رود مسئولان استانی و کشوری در این زمینه تدبیری کنند.

اگه تدبیر کار راحتی بود خود شما انجام میدادین؛ شما هم کارای سختو میسپارین به دولت و خودتون هم کارای راحت‌تری مثل حرف زدن را انجام میدین!

فرماندار شهرستان بهمئی گفت:  امسال ۱۳۷ خانوار با جمعیتی افزون بر یک هزار نفر در این شهرستان صاحب خانه می‌شوند.

بگید  خونه چند نفر را هم خراب کردین با این وضعیت مدیریتیتون و تصمیماتتون!

انتهای پیام/ بنام-ک